Skocz do zawartości

Smasung Monte vs Nokia 5530


Rogal

Recommended Posts

Jak widzicie zawęziłem poszukiwania do dwóch telefonów. Boli fakt, że różnica cenowa jest spora w ofercie Play - 150 złotych na starcie za Monte zaś 300 przy wyborze Nokii 5530.

Oba telefony są dla mnie bardzo atrakcyjne, bo dają duże możliwości (jak np. WiFi). Na niekorzyść Monte przemawia brak QWERTY, ale z tego co dowiedziałem się na pw to korzystając z Opery Mobilnej jest software'owa klawiaturka tego typu. Więc ewentualne pisanie mobilnych postów wchodzi w grę.

A jak z pisaniem smsów Micz? Dajesz radę? Nie wiem jakie masz palce, bo im większe tym obiektywniejsza będzie twoja opinia :)

Nokia 5530 to takie zubożałe 5800 (różnica 100 złotych). Kusi tym, że ma Symbiana, qwerty i jest...Nokią :)

Jestem w kropce, rly. Sugerując się ceną zdecydowanie lepiej wypada Monte...tylko czy naprawdę współczynnik cena/jakość jest u niego wysoki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Palce mam chyba normalne, ale smsy pisze się na nim dobrze, bo wystarczy lekkie dotknięcie (ekran pojemnościowy). Stosunek jakość cena jest raczej dobry. Choć ma pewne drobne wady, jak np. automatyczne wykrywanie w zasięgu którego, ze skonfigurowanych wifi aktualnie się znajdujemy, co skutkuje tym, że trzeba ręcznie przełączać to ustawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie wybrałem Samsunga Monte. Dzisiaj wprawdzie miałem problem z połączeniem się z WiFi ale to zapewne winna była siła sygnału - jak wrócę do domu to sprawdzę co i jak.

Generalnie jestem zadowolony - wszystko chodzi gładko, pozostaje tylko zabawa w konfigurowanie. Wszystko w większości ustawione, mam jedynie problem z wyłączeniem wibracji przy wyborze opcji w menu. Wiesz coś o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...