Skocz do zawartości

Czarna lista klanów


waaldii

Recommended Posts

Mam taki pomysł. Stworzyc liste klanów z którymi nie będziemy grali CW przez to, że maja haxy. Więc może ja zacznę:

Majka Team: Profil klanu

To właśnie tam jest teraz nasz kochany soegne. Co ciekawe jego killstreak wzrósł do 57 i dodatkowo zrobił 9 unbelievable+. Od czasu gdy go wyrzucilismy.

Czy to nie dziwne? Osoby które z nim grały wiedzą jaki był słaby. Widocznie bał się przy bas używać haxów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

KS wzrósł do 57... coś pięknego... i do tego 9 umbów+.

Sebal, od razu wyzywasz go od haxiorów, może on gra uczciwie a za to my jesteśmy tacy żałośni, że na co drugiej mapie nie mamy takiego KS? :)  1/3 tego robię jak mam dobry dzień (M200 Ghille :)), ale żeby 57... toż to przegięcie. Co do Majki Team... jakoś nie spotkałem tam cziterów, może po prostu nie sprawdzili jego statów (tak jak my zanim sami go nie przyjęliśmy).

W każdym bądź razie gdy będziemy mieli grać z nimi CW, to bez soegne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Chciałem pokazać drugiego haxa grajacego w ich teamie ale niestety nie mogę go znaleźć, bo nie pamiętam jak się nazywał. Dziwne bylo to, że grał z 2 innymi członkami klanu. A oni, pomimo tego że używał telekilla nie chcieli go kicknąć. jego killstreak wynosił 140!!!!! czyli że wykosił wszystkich ludzi na jednej mapie. Nikomu nie dał zabic ani jednego, a sam nie zginął. Tylko, że nie moge go znaleźć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

140 KS... no nie pogadasz, to jest dopiero skill, co nie? :):)

Dobra, przestaje cie wnerwiać :). Popatrz na to z innej strony, dlaczego nikt z Majki nie robi u siebie porządku? Nie pytam się o klan |NIK| bo tam poza haxiorami są jedynie skamlące bachory, które wyzywają "konkretnie" za każdym razem jak się ich zabije. Dlatego jak ktoś z ich ekipy chciałby do nas dojść ... po prostu nie chcę ich widzieć z naszym klanie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...