Skocz do zawartości

Uwaga!


waaldii

Recommended Posts

Ostrzeżenie:

W naszym klanie nie tolerujemy hackowania. Nie ważne czy byłeś hakerem kiedys a juz nie jesteś, czy tylko raz zdażyło Ci się użyc hacka itd.

Jeśli ktoś z członków będzie pewny, że inny członek używa hacków niech zgłosi ten fakt do admina. Przestrogą niech będzie sogoane.

W ft na Cabin Fewerze miał combo 83. Jak prawie wszystkim wiadomo ten wynik jest niemożliwy do uzyskania bez grania z hakami.

Sogoane został natychmiast usunięty z klanu i czeka na bana. Został zgłoszony na forum Ca. To tyle. Dzieki za uwage;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wynik osiągnął, że tak powiem "nieprzeciętny". Można by zobaczyć co ma do powiedzenia w tym temacie, bo to w końcu jego dotyczy, ale jak nic nie napisze, to znaczy że się pogodził z werdyktem.

No cóż Sebal, dobra robota, bo jeden hacker może ściągnąć gniew GMów na cały klan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Przemek, teraz robie raporta, mam parę screenów z innymi hackami + filmiki, ja lubie miec wszystko uporządkowane więc najpierw zminiam nazwy itd, a dopiero później wysyłam na stronkę. banik na pewno poleci. A on chciał nabić belke w wakacje... Chyba jednak nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Co do zdjęć "na raporta" to jak wrócę do domu, opiszę Ci (razem z fotkami a może z filmikiem) dlaczego nie warto kombinować ze zdjęciami.

Naturalnie foty zrobione przez grę Combat Arms i nieprzerabiane są jak najbardziej rzetelnym źródłem informacji, oczywiście pomijając efekty lagów, jak np tutaj:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Heh, na "na całe szczęście" załapałem się na starą datę założenia konta (jestem od lutego 2009). Kiedyś był bug, że po wyjściu z gry kill streak dalej się naliczał. Dlatego czasami można znaleźć osoby z KS 80, które choć są raportowane to nie są banowane. Właśnie ze względu na datę (GMowie i Nexon przyjęli chyba czerwiec 2009r.), do której działał ten bug. Nie wszyscy na niego trafili, np: Kasjo się to nie udało. A przecież wystarczy mieć tylko 1 raz taki KS żeby został on na zawsze (aż do uzyskania wyższego).

Co do tych fotek naszego kolegi z Rattla... zobacze je w domu "dokładniej"... właśnie o tym chciałem z Wami porozmawiać :). (być może te screeny to fake, bez oblookania ich w domku nie będę się wypowiadał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Patrzcie, Feme się obudził... czy mam poszukać i wkleić tu WSZYSTKIE moje wypowiedzi dotyczące tego, że koleś z mojego screena NIE HAKOWAŁ? :)

Przecież ja z nim grałem, i widziałem, że nie hakował. Po prostu zlagowała się moja kamera (po śmierci), tak jak czasami zlaguje nas na Fire Team i po 3 sekundach "nie robienia się niczego" mamy zero HP i po naszym trupie spaceruje sobie tuzin zombiaków.

No ale co tam, nie znam go więc nie będę kruszył o niego kopii :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No chyba, że tak. Trochę będzie mu ciężko zaczynać "od początku" z nowym kontem, no ale wiedział co robi. Nie zadręczaj się Sebal, jak nie ty to kto inny by się nim zainteresował, szczególnie po "niewyjaśnionych" dedach, choćby po takich jakie mieliśmy na cw (na dachach, telekill).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja się nie zadręczam;) ciesze się, że kolejne hackerskie konto poszło w niepamięć. Teraz przynajmniej każdy wie co go czeka gdy użyje hacków. I tak i tak się dowiemy;) a ja frapsa zawsze mam włączonego w tle. 1 przycisk i zaczynamy nagrywanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Też mam, choćby dla samych FPSów, jak nagle spadną to wiem, że coś się krzaczy i trzeba zmykać z rooma. A nagrywanie hakerów... a po co? Dziś poleciało 3800 noobów Z AUTOMATU. Nikt ich nie musiał raportować, sami odpadli jak gówno od buta. Bo hakerzy w grach to takie gówno, w które my, porządni gracze czasami wdeptujemy. Więc skoro system odwala za nas brudną robotę, to nie ma sensu się babrać, oczywiście IMHO. Jak chcesz ich tyrać to rób to, zawsze o kilku oszustów mniej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...