Skocz do zawartości

Hacker?


waaldii

Recommended Posts

Waaldii: post poprawiony, teraz po kliknięciu na ten obrazek otworzy się nowe okno z dużym obrazem (takim jakim go zrobiłeś).

Przy okazji... jesteś pewien, że on hakował? Pytam się, bo spójrz na to (też zrobione dziś):

Dołączona grafika

^ kliknij aby powiększyć ^

I wiesz co? To nie jest haker. Gościu wpadł w laga "w mojej kamerze" ale on widział wszystko "ok" i biegł zabijając wszystkich po drodze. Dosłownie sekundę potem okazało się, że jest przy schodach... poza tym ani razu wcześniej ani później nie hakował, więc to musiał być lag.

Najzabawniejsze jest to, że za lagi, czyli winę nexona płacą ludzie tym... że jakiś zapyziały smarkacz wlepi to na forum combata i gra dla naszego bohatera zakończy się następnego dnia (jak admin rzuci okiem na screena: nie dość, że gościu lata to jeszcze zabija). Oni nie wnikają w lagi i bugi gry.

Więc waaldi: jak zaraportujesz tego co masz na zdjęciu to czy będziesz miał czyste sumienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Przemo to nie był lag. On tam siedział i po chamsku kampił. Przecież jak ktoś wyszedłby dołem to nie spodziewałby się, że za nim jest jakis gościu. A wiem, że to nie był lag bo on zaczął do mnie walić. zabiłem go i nadal był w tym samym miejscu. Myślę jednak, że to był glich. Może nie hakował, ale zachował sie po chamsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

W Combat Arms to jest właśnie głupie, że glitche są zabronione - od kiedy gram w CoD 4 dopuszczalne jest wszystko, do momentu aż wejdziesz gdzieś, gdzie Cię nikt nie może zabić ładując w Ciebie z czego popadnie. Wystarczy spojrzeć na ProMod - tam bez umiejętności glitchów nie ma się szans.

Oczywiście biorę pod uwagę to, że w każdej grze "glitch" oznacza co innego - w tym przypadku jest to dla mnie zrozumiałe, że miał te 20 FPS więcej i speedset, albo po prostu zna bugi mapy i umie je legalnie wykorzystać. Niemniej jednak to Combat Arms - w CoD wszystko rozeszłoby się po kościach, zwłaszcza gdybyś spadł albo ktoś by Cię zabił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Na liście graczy go nie było? Mnie też często nie ma... :). Poważnie, po zalogowaniu się na stronę Nexona (CA) mam info, że jestem zalogowany jako USER, ale nie mam POSTACI w grze. Więc nie ma o mnie zadnych statów... i ta prośba od Nexona: założ sobie postać w grze.

LOLzzzz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...