Skocz do zawartości

Voice Chat


waaldii

Recommended Posts

Tak z ciekawości zajrzałem na stronę nexona, żeby zobaczyć co daje nowy patch. Jak było już wiadomo, dojdzie nowa mapa: Dark Forest, system minimisji oraz Voice Chat. Tu macie linka

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj

Będziemy mieli mozliwość rozmawiać w lobby, oraz w grze. Jednak w trakcie gry, nie można będzie można porozumieć się z przeciwną drużyną. Nexon nie przewidział też oddzielnego channel chatu dla Clanu. Myślałem, że w końcu będzie jakaś alternatywa dla naszego tsa. Ale chyba jednak nie. Mikrofon będzie działał na zasadzie push to talk.

Ciekawi mnie to czy będzie można w ogóle wyłączyć Voice chat. Bo jeśli nie.... Wyobraźcie sobie sfrustrowane dzieci, które drą się do mikrofonu bo same nie potrafią grać. Zawsze można ściszyć głos do końca, ale bez głosu nie ma grania. Przynajmniej dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dodatkowo dają nam aż trzy nowe eventy. W tym jeden bardziej złożony:

1.W black market będzie można kupić limitowana wersję mp7 steel.

2.Od 14.07 do 3.08 za codzienne logowanie, dostaniemy skrzyneczki. W nich do wylosowania jest: Super Elite Moderator, Weapon Renewal Kit, Black and Gray Hisec Keys, Bonus Passes, Mercs, the L96A1 Ghillie, the G36KE, i wiele więcej! :)

3. No i najlepszy według mnie: W takim samym przedziale czasowym jak wyżej, z okazji (rocznicy?) rewolucji francuskiej będzie można dostać:

  a) Za 10 przechwyconych map przeciwnika:Dołączona grafika na 1 dzień

  ;D Za 10 odzyskanych własnych flag:Dołączona grafika na 1 dzień

  c) Za 10 rozegranych rund na mapie Dark Forest dostaniemy: Dołączona grafikaTak!:)

 

    d)100 osób za najwięcej killi nożem:

      Podzielone to zostanie na trzy okresy:

     

  •        
  • 14.07.2010-20.07.2010

           

  • 21.07.2010-27.07.2010

           

  • 28.07.2010-03.08.2010
      Nagrody:
  •        
  • Pierwsze 20 osób:Gilotyna(przedmiot unikatowy)na 90 dni i 3 skrzynki Myst-N

           

  • 21-50: M11 Tactical Knife tez na 90 dni oraz 2 skrzynki Myst-N

           

  • 51-100: Maczeta na 30 dni i Myst-N
  Czyli całkiem przyzwoicie. Jednak zapewne zdominują nas super Knife mody. Ale od czego jest fraps;)

     

  W ramach tego eventu zostaną obniżone ceny przedmiotów z Black marketu i przez 3 weekendy od 18 do 22 godziny. Zaczynając od najbliższego 50%    bonus do expa i GP-ków

Sory że tak wszystko nie czytelne ale nie mam doświadczenia w pisaniu postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tu oryginalny temat: http://combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/News/Event

Na samym dole jest obrazek gilotyny.

edit by Rogal: Mam małą prośbę - wygodniej jest innym userom kliknąć w twój link, aniżeli go kopiować i wrzucać do paska przeglądarki, dlatego pomiędzy linkiem a poprzednimi znakami rób odstęp (tzw. spację). Dziękuję za uwagę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A więc tak. Te itemy za logowanie to shit. Nie dość że słabe zazwyczaj wypadają, to jeszcze tylko na 1 godzinę. Voice Chat mi nie za bardzo działa, a na pewno już nie w trakcie gry. Jedyne pocieszenie to czarne klucze i dosyć ciekawa nowa mapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...