Skocz do zawartości

Broń na perma.


-Maxio-

Recommended Posts

Wszystko zależy od tego jaki styl gry preferujesz.

Musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań:

1. Czy twój plecak ma 1, 2, 3 czy 4 miejsca na broń? Więcej miejsc oznacza węższą specjalizację danej broni, mniej miejsc wymaga użycia broni wielozadaniowej (średnia we wszystkim).

2. Z czego korzystasz najczęściej (SMG, AR, SR czy strzelby)?

3. Czy twoja wymarzona broń za NX ma swój odpowiednik za GP? Jeżeli tak to w czym i jak bardzo jest lepsza od niego?

4. Jaki jest jej dzienny koszt GP? Dzięki temu wyliczysz sobie ile zaoszczędzisz na miesiąc, kwartał czy rok.

5. Ile chcesz kupić broni na perma?

Osobiście chciałbym mieć Vipera + plecak + Medkity na perma zamiast jakiejkolwiek broni :).

Co do plusów i minusów danych gnatów...

Z AR wybrałbym (1) G36E Valk. Choć nie ma "plusów" w stosunku do G36E za GP to jednak nie ma też nic spierniczone (jak celownik w M416 CQB). Przybliżenie i celność to atuty, których nie ma żaden inny AR w tej grze, do tego dochodzi porządne obrażenia (silniejszy jest AK 47 i 103). Minusem "oczywiście" jest rozrzut, choć i tak jest o niebo mniejszy niż w realu.

Z AR wybrałbym (2) M6A2 SRT. Bardzo szybkostrzelna broń o małym rozrzucie. Całkiem sympatyczna. Zapytaj FemeFatale, ma ją na perma.

Z SMG wybrałbym (1) PP-19 MOD. Na Fire Team jak znalazł, do tego PP19 za GP i można siekać zombiaki :). Na Death Rooma też się nadaje a to dzięki tym samym plusom: 65 naboi w magazynku i 130 łącznie (P90 ma tylko 100). Szybkostrzelność niestety działa dosć niekorzystnie na rozrzut ale duży magazynek nadrabia te zaległości. Szczególnie jak przeciwnik przestaje strzelać i jest bezbronny,bądź wyskoczy nam więcej ludu i trzeba ich jakoś szybko ogarnąć. Do minusu zaliczyłbym też nieco inną trajektorię lotu pocisków w stosunku do wersji za GP. Tu jest miejsce na komentarz Kasjo (ma ją na perma).

Z SMG wybrałbym (2) UMP 45. W stosunku do zwykłej wersji prawie niczym się nie różni, poza tym że nadal otrzymujemy "dobre SMG". Podstawowa wersja ma bardzo mały recoil (zmierzony na przeciwnikach), osobiście mam lepsze staty z UMP niż z PP19. 35 naboi na starcie +10/15 w zależności od wybranego magazynku.

Z SG wybrałbym (1) M4 Super. I chyba nie jestem odosobniony w tym temacie :). To jest masakryczna broń, w zasadzie nie warto interesować się innymi modelami.

Z SR wybrałbym (1) M200 Ghille/L115A3. Zabijają pierwszym strzałem, są dość celne i mają dobre celowniki (lunetka w L115 wydaje się być bardziej precyzyjna).

Z SR wybrałbym (2) M39. Praktycznie maszynowa kampa. Bardzo wysokie obrażenia, celność, szybkostrzelność i niski rozrzut robi z tej broni dobry wybór dla tych, którzy kochają dobijać rannych 1 strzałem. Gdy założy się na nią trzeci tłumik i da w ręce takiemu FemeFatale (ma ją na perma) to można go bać (czasami :)). 98 celności + 3 tłumik aby zmniejszać recoil przy półautomatycznym strzelaniu (tap firing bez czekania aż celownik całkowicie się "uspokoi").

Sporo broni za NX masz w wersjach za GP, kupowanie ich na perma doradzam w celu oszczędzenia sobie olbrzymich wydatków GP, jak i zwiększenia przyjemności z gry. Te "olbrzymie wydatki" to poza specem + plecakiem na drugą broń zwykłą + medykiem (90k miesięcznie) lub czapką + vestem + camo i maską (35k), to właśnie 2-3 bronie: jakaś kampa, AR i SMG. Nie można też zapomnieć o lepszyn nade jak np. HE bądź flash... na wielu mapach flashe poprawiają nastrój wszystkim przeciwniku, którzy znajdą się w zasięgu...

Za M200 + tłumik + magazynek dasz miesięczie ok. 40k..., do tego SMG i AR (z dodatkami) to nieco ponad drugie tyle. W sumie wychodzi nam 150.000 - 200.000 GP. I powiedzcie mi skąd brać tyle GP CO MIESIĄC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No można Przemo  Suply Case kupic i próbować szczęscia...

i pózniej próbować szczęscia z renewal kit'ami ? Kupuj odrazu perma albo daj sobie spokój i bierz broń za gp.

Co do ar to polecam Famasa G2 - podobny jest do m416, wbudowany ma tlumik s3 co czyni ja cicha i celownik ten za nx +5 do celowania. Naprawde polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wypowiem się na temat mojej pepeszki na pernamenta.

Hmm, jak mi kupił ja Przem0l to wiecie, super się cieszyłam, ale nie masz co liczyć, że jak świetnie Ci szło z PP-19 to z modem będzie tak samo. O nie! a dlaczego?

1. PP-19 MOD ma założony tłumik, który bardziej skupia naboje, nie ma takiego rozrzutu jak PP- 19, dla mnie na początku to było dużym minusem, bo się nauczyłam grać już zwykłą pepeszką więc wiedziałam jak nią sterować aby naboje leciały tak jak ja chce a tym czasem mod robił to za mię więc przez tydzień się kaleczyłam :)

2. Celownik w Modzie to o zgrozo wielki ŻAL, Nic nie wcelujesz dzięki niemu, ma taki rozrzut, że nawet w całą masę zombiaków nie możesz trafić. NIE MAM POJęCIA PO CO GO DALI.

3. Mod ma też kolejny minus, wolniej strzela niż pp 19, naprawdę wierzcie mi, jest wolniejszy.

4. Mod ma taki sam damage niż zwykła pp

5. Zaleta i to duża, nadal jest szybsza niż inne bronie z tej serii

6. I jeszcze większa zaleta to ma 2X 65 naboi :)

Z resztą sami wiecie jak wyzywałam grając na początku z PP-19MOD :):) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...