Jump to content
Sign in to follow this  
Ralliart

Czym nagrywacie filmy z gier?

Recommended Posts

Pytanie niczego sobie, bo ja mam z tym problem. Z góry mówię, że fraps mnie nie zadowala, bo grając w rozdzielczości 1680x1050 i w detalach na max mam spore problemy z ilością materiału który się tworzy. Jakaś alternatywa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja używam programu ze stronki WeGame, jakość nie jest taka jak we frapsie, ale pliki są też mniejsze, choć jak na ta jakość to też spore. Zresztą jakość mozna zobaczyć na filmikach jakie wrzucam z gry. Mi ona nie przeszkadza, bo i tak gdybym nagrywał frapsem, to bym ostro kompresował, bo moje łącze ma za małe wysyłanie.

Tu są moje filmiki nagrane i wysłane za pomocą aplikacji WeGame. Pierwszy lepszej drugi gorszej jakości.

http://www.wegame.com/watch/rank-game-1vs1-speed-4x/

http://www.wegame.com/watch/r-u-s-e-uk-fast-win-almost-too-easy/

EDIT:

Właśnie zobaczyłem, że wyszła akyualizacja i są teraz 3 opcje nagrywania materiału do internetu, połowa rozdzielczości i pełnoekranowe.

EDIT2:

Porobiłem parę testów. Niestety mój komputer jest za słaby na nagrywanie filmików pełnoekranowych, rozmiar takiego filmu bez kompresji to około 160-180 MB na minutę filmu.

Tu jest mój filmik testowy nagrany w rozdzielczości 1280 na 720, nieskompresowany zajmował 43,2 MB po kompresji mpg4 przed uploadem (lokalnej za pomocą aplikacji klienckiej) zajmował 6,2 MB bez większej straty jakości obrazu. Niestety Ostatnio wyłączono opcję HD na stronie i film po stronie serwera został zmniejszony i stracił sporo na jakości. W dodatku TF2 jest średnio zoptymalizowane i na moim kompie wygląda słabo, co potęguje złe wrażenie. Niestety nie mam aktualnie zainstalowanej jakiejś lepiej wyglądającej gierki.

http://www.wegame.com/watch/quality-test-27/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...