Skocz do zawartości

[J2ME] Rejestrator rozmów


Ghost

Recommended Posts

O ile się nie mylę Micz w tym siedzi, więc fajnie by było, gdybyś Miczu odpowiedział mi na jedno pytanie. Jeżeli odpowiedź będzie twierdząca, to mógłbyś udzielić też odpowiedzi na pozostałe :)

Jedno pytanie: czy jest w ogóle możliwe napisanie rejestratora rozmów w J2ME ?? Chodzi mi o taką aplikację, która przez cały czas działałaby w tle i rejestrowała wszystkie rozmowy telefoniczne zapisując je w jakiejś tam lokalizacji. Z tego co wiem, jest metoda pause (o ile się nie mylę), ale nie wiem, czy będzie w stanie obsłużyć nagranie rozmowy.

Pozostałe pytania: Gdzie znaleźć jakieś wskazówki, fragmenty kodu, pomoce, przykłady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja w Javie nie programuję od jakiegoś czasu, ale wydaje mi się, że nie jest to możliwe, aplikacja we wstrzymaniu nie wykonuje żadnych działań. Możliwe, że na telefonach wspierających wielozadaniowość byłoby to możliwe, ale tu jest inny problem, zazwyczaj ze względów bezpieczeństwa nie ma dostępu do wielu funkcji telefonu. Jeśli byłoby API umożliwiające dzwonienie za pośrednictwem aplikacji Java to coś takiego teoretycznie byłoby możliwe. Jak na razie niestety nie ma chyba takiego API, przynajmniej nie słyszałem o takim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dzięki za odpowiedź. Dobrze, że uprzedziłem szefa, że marne szanse na coś takiego :) Micz, a czym Ty się w ogóle zajmujesz ?? Jesteś programistą ?? Bo wiesz, z jakiegoś postu wywnioskowałem (błędnie), że zajmujesz się Micro Javą... I aż do dzisiaj tak myślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...