Skocz do zawartości

II KONKURS


Kasjo

KTÓRE ZDJĘCIE NAJBARDZIEJ CI SIĘ PODOBA? (Zdjęcia są poniżej)  

5 głosów

  1. 1. KTÓRE ZDJĘCIE NAJBARDZIEJ CI SIĘ PODOBA? (Zdjęcia są poniżej)

    • ZDJĘCIE 1
      0
    • ZDJĘCIE 2
      2
    • ZDJĘCIE 3
      0
    • ZDJĘCIE 4
      0
    • ZDJĘCIE 5
      0
    • ZDJĘCIE 6
      0
    • ZDJĘCIE 7
      0
    • ZDJĘCIE 8
      1
    • ZDJĘCIE 9
      1
    • ZDJĘCIE 10
      1
    • ZDJĘCIE 11
      0


Recommended Posts

Witamy Was w kolejnym konkursie drugim z kolei  :)

Zasady:

1. Wrzucaj screeny/zdjęcia z gry Combat Arms, mogą one być śmieszne, imponujące lub niezwykłe, według uznania.

2. Ilość jest ograniczona. Każdy użytkownik może wrzucić 3 zdjęcia

3. Nie mogą one reprezentować treści erotycznej lub wulgarnej.

4. Konkurs rozpoczyna się od niedzieli 27.06.2010 roku, zdjęcia można wrzucać przez tydzień czyli do 03.07.2010 godziny 24:00. Zdjęcia wrzucone po terminie nie biorą udziału w głosowaniu.

5. Od niedzieli 04.07.2010 rozpoczynamy ankietę, każdy z forumowiczów może oddać swój głos (tylko jeden więc zastanów się dobrze  :)) na ulubioną fotkę.

6. Zdjęcie z największą ilością głosów WYGRYWA.

Nagroda:

Zwycięzca otrzyma tygodniowy tytuł jakim on będzie chciał aby się do niego zwracać na TS :P oraz w wersji elektronicznej dyplom uznania  :), jeżeli będzie chciał oczywiście.

Kliknij aby powiększyć.

Zdjęcie 1

Dołączona grafika

Zdjęcie 2

Dołączona grafika

Zdjęcie 3

Dołączona grafika

Zdjęcie 4

Dołączona grafika

Zdjęcie 5

Dołączona grafika

Zdjęcie 6

Dołączona grafika

Zdjęcie 7

Dołączona grafika

Zdjęcie 8

Dołączona grafika

Zdjęcie 9

Dołączona grafika

Zdjęcie 10

Dołączona grafika

Zdjęcie 11

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wiesz, Kasjo może dominować, tj. zakładać to i owo na tamto i wiesz. Takie peryferia zmieniają możliwości całego układu.

Co do konkursu - bardzo ciekawe. Swoją drogą - gdybym wrócił do CA (pracuję, i jak nie w tej robocie co teraz tylko w innej o i tak zawsze coś), zapłaciłbym za NXy mógłbym trochę dłużej szaleć :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

My (ł)admini wrzucamy foty przez ftpa... no cóż, robaczku :).

Ty mi tu nie robaczkuj

tak btw... Screen ukazujący staty Przemka jest wrzucony w celach edukacyjnych i wykonywany przez specjalistów... nie próbujcie tego w domu  :) (screen poza konkursem)

btw2 Nowa mapka która ma wejść (kiedy nie wiem)

post-119-128249549778_thumb.jpg

post-119-128249549803_thumb.jpg

post-119-128249549827_thumb.jpg

post-119-128249549848_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nono Feme, poszalałeś :). Dwa środkowe screeny kozaczą. Zarówno ten tekst o bracie GM i wyzwaniu Ciebie od noobów (bo nie masz brata GM :)) jak i ostrzelanie Nessi :).

Co do naszych statów na samym końcu... kręciliśmy filmik ze skakania z wieży i strzelania w locie z kampy. No cóż, staty "skaczących" chyba były do przewidzenia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

3. A tutaj widzimy Kasjo podczas cw w kibelku 

Mówisz o tej "co nie haxuje"? A ja się zawsze dziwiłem, jak mnie ona z tamtąd zabijała... teraz już wiem :).

Bardzo ładne rzeczy Kasjo... widzę, że trzeba częściej robić takie konkursy... kto wie czego się jeszcze dowiemy? :). Oczywiście żartuje, nie ma co, gra jest zabugowana i może wlazłaś w laga... ale nieźle to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Kończy się czas tego konkursu, Kasjo miała zamknąć go przed północą ale śpi, więc ... :).

Ostatnia fota jest moją ulubioną... patrzcie kto hakował, a kto był kikowany, "za co" i na kim zatrzymała się kamera... coś mam dziwne przeczucie, że to robota kebaba :).

post-3-12824955006_thumb.jpg

post-3-128249550087_thumb.jpg

post-3-12824955012_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No i konkurs się zakończył. MAMY zwycięzce :).

Ogłaszam wszem i wobec, że wygrał FEMEFATALITY.

Przez tydzień (19.07 -24.07) należy się zwracać do niego na ts tak jak on sobie tego życzy :):).

p.s Szkoda, że tak mało głosów wpłynęło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...