Skocz do zawartości

Sprzęt grający większego formatu - jaki wybrać?


Rogal

Recommended Posts

Podczas kąpieli (dosłownie) umyśliło mi się, aby wydać nieco pieniążków na system dźwiękowy. Niestety - nie mam z takimi zabawkami styczności na co dzień, a nie chcę potulnie oddać się sprzedawcy. Zresztą w okolicy dobrych sklepów audio nie ma, przynajmniej nie ma takich, których ja potrzebuję.

Jak to powinno wyglądać?

Koniecznie kolumny, dwie o dużej mocy, niekoniecznie dużej powierzchni. Chciałbym mieć dobrą jakość, przy tych "górnych obrotach". Może być coś sprawdzonego "Made in China".

Jakieś źródło muzyki - myślałem o laptopie, netbooku albo po prostu o stacjonarnym na którym miałbym kawałki. Jeżeli nie to co mógłbym użyć?

Od tego jakiś mikser - tak żebym miał fizyczny wpływ na to jak dany kawałek brzmi - coś dla low/medium ludków w tym temacie. Wiecie o co mi chodzi - jakieś ciekawe efekty, może płynne przejścia między piosenkami, dobra kontrola bassów i tego typu rzeczy.

Nie wiem czy daje się wzmacniacz - jak mówiłem, jestem w tym zielony.

I to by było na tyle.

Teraz cena - dobra jakość za niewielkie pieniądze (albo inaczej - małe/średnie). Prosiłbym o krytykę, sprowadzenie na ziemię, wasze propozycje poparte linkami z aukcjami/ofertami sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...