Skocz do zawartości

Islam vs. Europa


Ghost

Recommended Posts

Dziwny ten film, już na samym początku pokazuje, że nic się już nie da zrobić, a na końcu wzywa do działania. Europa jest sama sobie winna, gospodarczo Azja nas prześcignie, wszystko przez to, że Europejczycy są leniwi zwłaszcza Francuzi i przyzwyczaili się do dużych osłon socjalnych. Uratowanie kultury "białego człowieka" jest nie możliwe, bo to sama kultura jest przyczyną jej upadku, zatem to ona sama musiała by się zmienić. Więc nie ma co mówić o ratowaniu kultury, a raczej o jej zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...

Jest masa tematów, które w sieci się przewijają bez żadnego głębszego sensu - ten jest wyjątkowo głupi, bo tak jak zauważył Micz - biały człowiek x lat temu zbudował świetną cywilizację, a patrząc na to co się dzieje teraz wszystko jest niszczone. A szkoda, bo wiele nawyków (patrząc na rodzime podwórko) można by zmienić - by żyło się lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

"Temat jest głupi" - nie wiem dlaczego, ale chyba po tym stwierdzeniu ludzie przestali się wypowiadać.

No dobra, czyli wszyscy jak jeden mąż twierdzą: "eee, niech sobie nasza cywilizacja upada, mam to gdzieś"...

Nie sądzicie, że przyjdzie moment, w którym będzie trzeba powiedzieć islamowi "dość" ?? Jakie konsekwencje niesie za sobą zalewanie świata przez islamistów ?? Historia zna już takie przypadki... nie trzeba sięgać daleko... był kiedyś jeden człowiek, któremu się nie spodobało, że na świecie jest za dużo żydów... nazywał się Adolf Hitler. Nie sądzicie, że historia może się powtórzyć ?? Czy uważacie, że świat będzie poprostu siedział na dupie i patrzył co się z nim dzieje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ale Europa otrzymuje to na co sama sobie zapracowała. Sam autor przyznaje, że już nic nie da się zrobić, bo pokazują to te statystyki. Oczywiście pomijam takie rozwiązania, jak limit dzieci dla rodzin islamskich, a tym bardziej ich deportacja.

Autor filmu nawet nie sugeruje możliwych rozwiązań tego problemu. A recepta na to jest tylko mnożenie się na potęgę, wydłużenie czasu pracy w niektórych krajach, skrócenie czasu wolnego itp. Tylko Europejczykom to się już nie podoba, wolą żeby zostawić jak jest, a braki nadrobić tanią siłą roboczą. Nasza cywilizacja promuje lenistwo, taka jest prawda. Dlatego następny wiek będzie wiekiem Azji. Europa już dawno zaczynała tracić na znaczeniu. A Francuzi jeszcze pogarszają sytuację, bo wprowadzenie zakazu noszenia nikabów tylko podsyca złość. Jestem ciekaw czy tak samo będą egzekwować zasłanianie twarzy innymi chustami. Po za tym ten przepis dotyczy zaledwie 2000 kobiet, z których wiele mówi, że to ich własny wybór. Odkąd zaczęto mówić o wprowadzeniu zakazu, liczba noszących nikab kobiet wzrosła. Co ciekawe zaczęły go nosić nawet młode dziewczyny, których matki chodziły z co najwyżej zakrytymi włosami. A zatem był to znak protestu, i to pokazuje, że taki zakaz jest przeciw skuteczny.

Podsumowując to nasz styl życia doprowadził do takiej sytuacji, więc nie ma czego bronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ale Europa otrzymuje to na co sama sobie zapracowała. Sam autor przyznaje, że już nic nie da się zrobić, bo pokazują to te statystyki. Oczywiście pomijam takie rozwiązania, jak limit dzieci dla rodzin islamskich, a tym bardziej ich deportacja.

Nie wiem, czy deportacja jest złym pomysłem, bo jak się włączy europie "czerwona lampka", to będzie najlepsze rozwiązanie. Zdecydowana większość z nich nie posiada obywatelstwa zamieszkiwanego kraju, ponieważ zyskują je tylko wtedy, gdy poślubią europejkę. Nie są też częścią Unii Europejskiej.

Piszesz, że jesteśmy leniwi i wygodni, no i rzeczywiście masz rację, ale na to wszystko sobie zapracowaliśmy postępem technologicznym, który umożliwia nam luksusy. Mamy demokrację, prawie równouprawnienie kobiet i mężczyzn, wolność wyznania, swobody obywatelskie... to czyni nas bardziej rozwiniętą cywilizacją od nich i uważam, że nawet kiedy nas zaleją i przewyższą liczebnie, to i tak prawdopodobnie będą tylko wykorzystywanymi do pracy fizycznej robolami, którzy będą tyrać za nas. Europejczycy nie pozwolą się zdominować. Mamy bardzo bogatą historię, która pokazuje jednoznacznie, który kontynent jest dominujący. Nie wspomnę już o Polsce, gdzie jak narazie problemu nie ma i myślę, że prędko nie będzie. Tutaj każdy "egzotyczny" osobnik jest na tyle stresowany przez polskie społeczeństwo, że długo tutaj nie siedzi... wystarczy spojrzeć na sportowców ;D Ja wierzę, że "nasi" chłopcy w szalikach będą skutecznie opóźniać "inwazję" islamu na Polskę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wielu muzułmanów jest już któreś pokolenie w europie i mają obywatelstwo, np. Turcy w Niemczech. Po za tym jak ich deportujesz to kto będzie pracował? Europejczyk nie weźmie się za "brudną" robotę.

Co do naszej wspaniałej cywilizacji, została zbudowana na wykorzystywaniu innych, do tej pory nasz dobrobyt polega na wykorzystaniu taniej siły roboczej, gdyby wszystko było produkowane w Europie przy aktualnych kosztach pracy to naprawdę nasze społeczeństwo zobaczyłoby ile zawdzięczamy innym.

Nasza dominacja się kończy, Europa kiedyś się liczyła teraz to ułamek tego co 200 lat temu. Była era USA, a teraz idzie era Azjii, to nieuniknione. A nasze wygodnictwo spowodowało, że Europa się islamizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Miejmy nadzieję, że jeżeli Ci ludzie są w europie od kilku pokoleń, to ich poglądy trochę się "zdemokratyzowały" i nie postąpią z nami zbyt surowo, kiedy to oni będą dyktować "warunki". Ale rzeczywiście, jakby ich nie było, to nie byłoby ludzi do pracy fizycznej, co mnie bardzo cieszy, bo przynajmniej (jak narazie) nie będą mi zabierali pracy.

No cóż, chyba tylko pozostaje nam poczekać i zobaczyć co się stanie naprawdę. Od jakiegoś czasu chodzą pogłoski jakoby Nostradamus przewidział zalew świata przez żółtą rasę. Moje poglądy w stosunku do rzeczy nadprzyrodzonych, których nie można udowodnić są dosyć sceptyczne, natomiast ten kto przewidział wzrost populacji rasy "żółtej" na terenach całego świata, mógłby się troszeczkę bardziej wysilić i zbadać intencje tych ludzi. Bo jak wybuchnie 3 wojna, to nie będzie ani europy ani azji ani obu ameryk. Co najwyżej australia i afryka (nie mówiąc o antarktydzie :) ) będą mogły czuć się względnie bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...