Skocz do zawartości

Przenosimy forum


Ralliart

Recommended Posts

Zostało 14 dni do końca ważności naszego obecnego hostingu, a ponieważ nie zamierzam go przedłużać w tym tygodniu odbędzie się zmiana serwera co zaowocuje niedostępnością forum w godzinach nocnych - planuję to zrobić w czwartek (wstępnie). Także życzcie mi szczęścia przy wgrywaniu konfiguracji od nowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Na razie obstawiam Ionic, ale ciągle poszukuję dobrych ofert. A ze skórką sprawa na się tak, że jej autor zwyczajnie nie opublikował updat'e. Co do wersji za którą chcę trochę zapłacić to trafiłem na leniwego grafika... zresztą kumpel przez którego to załatwiam też się nie śpieszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Mają problem na serwerze z direct adminem - nie można się zalogować. Na razie problem jest mało istotny, bo jestem w stanie poradzić sobie przez ftp z większością potrzebnych mi rzeczy. Niemniej kwestie bezpieczeństwa nieco leżą - bo nie mogę np zrobić kopii zapasowej kofiguracji (ostatnią robiłem tuż po migracji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Generalnie to od kiedy zmieniliśmy hosting forum zaczęło się krzaczyć - chociażby jego samoczynne wzloty i upadki - dzisiaj np uraczyło mnie to:

Dołączona grafika

Po czym forum zaczęło chodzić znacznie szybciej, ale niektóre działy (chociażby ten w którym się teraz znajdujemy) ładował się standardowo wolno.

Ralliart pisałeś maila do helpdeska hostingu - jaki rezultat? Czy może problem leży po naszej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Generalnie dostałem niezadowalającą odpowiedź:

Subject: Re: Chwilowe problemy z prędkością ładowania strony 05/28/2010

dzień dobry, bycmoże przekraczane są limity nakłądane na każde z kont www (php)

Jeżeli jutro nie dostanę odpowiednich wyjaśnień wystąpię o zwrot kasy - w końcu jakość produktu jest co najmniej niezadowalająca, a tej odpowiedzi supportu nie będę komentował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No to ja ponarzekam: gdzie są zdjęcia?

Nie ma ich na stronach. Foty, które były uploadowane na poprzednim hostingu są niewidoczne. Obecny hosting (po zalogowaniu się) widzi je, ale nie ma do nich dostępu. Tak samo wgrane dziś screeny są niewidoczne na forum, a adres wpisany do paska adresu zwraca błąd 404....

No bez jaj, niech to naprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Daj mi konkretne przykłady, bo tak to mogę sobie w ciemno szukać do jutra....

Przem0l - sam sobie zrobiłeś pod górkę: zwyczajnie nie ma rozszerzeń na końcach Twoich zdjęć.

Jest tak:

[img]http://www.gurupc.pl/Przem0l/luz/powiekszenie[/img]

zamiast tak:

[img]http://www.gurupc.pl/Przem0l/luz/powiekszenie.jpg[/img]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No tak, nie ma rozszerzeń, bo "to działało wcześniej".

Wszystkie moje foty wrzucone na stary hosting DZIAŁAŁY bez rozszerzeń. A teraz co się zmieniło?

Tak wygląda post:

Dołączona grafika

A tak kod:

Dołączona grafika

Specjalnie podałem obie wersje: starą DZIAŁAJĄCĄ WCZEŚNIEJ bez rozszerzenia i nową...

EDIT: coś jest nie tak: nie było zdjęć a po refreshu pojawiły się... co do rozszerzeń to ich brak przeszkadza tylko nowemu hostingowi. Piszę to bo nie mam zamiaru poprawiać setki wpisów do zdjęć w swoich postach.

poza tym strasznie muli...................

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...