Skocz do zawartości

Noob admini w CA


Przem0l

Recommended Posts

To, że ktoś dochrapał się admina w Combat Arms nie oznacza, że jest nieomylny. To, że mogą banować za oszustwa nie oznacza, że mogą to robić bez osądzania innych. Wiele razy pomagałem bronić i oskarżać za pomocą prostej analizy materiału dowodowego - czyli robiłem coś, czego nie robią admini i moderatorzy.

Zawsze zaczynam od sprawdzenia czy mamy do czynienia z oryginalnym i surowym screenshotem czy z przeróbką w programie graficznym. Jak plik jest oryginalny (original nexon`s fingerprint) to wtedy wnikam w jego treść. Ale ostatnio mam już dość trucia tego na forum nexona.

Choć fajnie spogląda się na http://forum.nexoneu.com/NXEU.aspx?g=topics&f=95 i liczy na to, że dziś będzie kolejny dzień, w którym poleci 1-1.5 tysiąca oszustów to coś mnie tknęło żeby przyjrzeć się kilku "udokumentowanym" fotkom. I tak się złożyło, że znalazłem wiele nieprawidłowości. Cofając się datami było ich więcej i więcej, i więcej ... co oznacza tylko tyle, że gracze są kikowani bezprawnie. Ciekawe czy da się ustawić takiego admina do pionu?

Założyłem więc temat, który dotyczy tylko jednego z niesprawiedliwie zbanowych użytkowników: http://forum.nexoneu.com/NXEU.aspx?g=posts&m=1255973 pod tytułem: "SYK3S: why ban littl3johna?".

Wszystkie fotki da się powiększyć:

Dołączona grafika

SYK3S: why ban littl3johna?

Dołączona grafika

Because of that (?) : 

Dołączona grafika

So, where is PROVE? I don`t see it.

I don`t know that people, i just want fair judge for him, because there is NOT CLEARLY situaction:

1. I wrote many times about legit of screenshots. This photo HAS NO DIGITAL NEXON`s FINGERPRINT. So it is not true screenshot, but EDITED screenshot.

2. The person who is out hero doesn`t look at his targets (down). He looks like he playes normal. Flying hackers ... fly, so they cannot kill if they look like that: they must watch their targets in DOWN... it is so simple, why no one get it?

3. Good reported fly hack shows ... map? Down here is a good reported fly hack. We can see map over which hacker flies.

Dołączona grafika

4. littl3johna looks like this player:

Dołączona grafika

This player played LEGIT, so he is NOT a hacker. So what he has knife and he is IN A WALL. That is because he jumped down in Snow Valley and get a little lag. A second later he was in a proper position in map. So it is a prove he is legit (and original Nexon`s digital fingerprint).

So, why did you ban littl3johna? Because of one NOT LEGIT photo with screened lag? And what will you do now SYK3S?

I created this topis to show there is much more "not-evidence-n.o.o.b-proves".

----------------------------------------

Jakby ktoś dochodził czy to ja napisałem... a kto inny poza mną i Ralliartem ma dostęp do panelu administracyjnego naszego hostingu aby wrzucić tam pierwsze i ostatnie zdjęcie? :)

Poza tym śpieszyłem się więc jest nieco błędów, ale co tam. Inni mają ich więcej :).

Co wy o tym myślicie? Może nie odniesie mój apel żadnego skutku to być może zwróci uwagę na "nieomylność" panów życia i śmierci. Pocieszające jest chociaż, że pierwsze odpowiedzi są na "unban".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Skończysz jak RatPL i dostaniesz bana - Nexon jest jak ChRL - jak coś Ci się nie podoba, to Ci upie&*^%ą łeb.

Ta gra to absurd - swojego czasu widziałem jak gościu dostał bana za edytowanego screena, na którym ktoś dokleił kilka czaszek jako headshooty. Szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

swojego czasu widziałem jak gościu dostał bana za edytowanego screena' date=' na którym ktoś dokleił kilka czaszek jako headshooty[/quote']

No właśnie i tu jest pewien trick :). Podpis cyfrowy, tak się składa, że Nexon umieszcza go w swoich fotkach więc łatwo jest poznać czy zdjęcie pochodzi z Combat Arms I TYLKO Z CA czy zostało lekko "dopieszczone", o czym pisałem powyżej.

Ciekaw jestem czy można ich pozwać... wiecie: na grubą kasę. W końcu sprawa jest bardzo poważna:

1. hakujące bachory to może i codzienność, ale

2. nie zmienia to faktu, że popełniają przestępstwo.

A przestępstwa są karalne. Nexon jako, że jest świadkiem popełnienia przestępstwa i nie zgłasza tego prokuraturze chyba ponosi odpowiedzialność za współudział, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Na grubą kasę to raczej nie, bo jeśli domagasz się 100 tys $ to musisz udowodnić, że takie straty poniosłeś. Po za tym, nawet jak przez hackerów straciłeś coś w grze, np.jakąś broń, to i tak nic Ci to nie da, bo wszystkie gry tego typu mają tak skonstruowane regulaminy, że wszystko łącznie z twoim kontem jest ich własnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No a któż czyta regulamin... :) Niestety jest tak jak mówi Micz - akceptując regulamin godzisz się na wszystko co robi twórca - dlatego też nie ma realnych szans odwołania się od ich decyzji, bo regulamin zakłada, że "odpowiedzą na wybrane maile od użytkowników". Czysta loteria - a GMs wchodzą na forum kiedy wklejają dishonor list albo kiedy ich nominują lub chwalą. Zauważ, że żaden przedstawiciel Nexona nie zagląda na forum społecznościowe - to skandal i znak, że gracze są traktowani jako źródło kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...