Skocz do zawartości

Jaja z pogrzebu :)


Przem0l

Recommended Posts

Nie pamiętam nazwiska ale jakiś polski jasnowidz przepowiedział straszną, światową wojnę. Oczywiście mamy jej doświadczyć w te wakacje. Można w to wierzyć lub nie ale Korea Północna ma zamiar zacząć konflikt nuklearny, co oczywiście wciągnie do walki inne kraje.

Ostatnio nie ma dnia i portalu, na którym nie byłoby choćby jednej wiadomości o nowych niusach z Korei.

Tą, która zwróciła moją uwagę (oczywiście nie ze względu na poziom merytoryczny) jest "Korea Płn. zagroziła wyprzedzającym uderzeniem" dostępna tutaj: http://wiadomosci.onet.pl/1990453,12,korea_pln_zagrozila_wyprzedzajacym_uderzeniem,item.html .

Powyższy temat zatytułowany jest "Jaja z pogrzebu :P", jak myślicie dlaczego? :)

Otóż rozbroił mnie jeden wątek dotyczący Fallout 3. Nie będę tutaj streszczał gry, bo choć jest wyśmienita (złodziej czasu niczym Cień Czarnobyla :D). Fani tej gry zapewne zrozumieją teksty podane poniżej:

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw1Nzc4NzEzMywxNTQ1NDU4ODMsNjc5OTYwMywwLGZvcnVtMDAxLmpz

ZBLIŻA SIĘ FALLOUT ! CZY ZAKUPIŁEŚ JUŻ LICZNIK GEIGERA ? CZY MASZ PŁYN LUGOLA ?

~neoss 

dzisiaj, 10:52

KUP JE JUŻ DZIŚ !

~neoss

dzisiaj, 10:52

Przede wszystkim zbieraj kapsle, dużo kapsli!

~bozia2012

dzisiaj, 11:02

hehhehehehe dobre, bardzo dobre !

~neoss

dzisiaj, 11:14

Zdziwiony? A mnie dziwi, że jeszcze nie masz Plej Fresz!

~kim dzong il

dzisiaj, 11:36

Dobre :>  Stimpacki też się przydadzą :>

nocna_zmiana

dzisiaj, 11:37

gdzie dostanę płyn lugola?;)

~easy_rider

dzisiaj, 11:10

Nie uwierzysz, ale w aptece. Pytałem, i babka powiedziała, ...

... że może sprowadzić.

~neoss

dzisiaj, 11:21

to ten od pradu? To mam ,a ta lugola to na co to jest?

~Marta

dzisiaj, 11:25

a oprócz wody w butelkach to jakie witaminy lub lekarstwa ...

... zażywać po takim wybuchu ;) jak bylibysmy w zasięgu promieniowania :D

~frania

dzisiaj, 11:25

najlepiej cianek potasu przynajmniej nie bedzie bolało

~fgsh

dzisiaj, 11:30

Zależy jak blisko byś się znajdował. Generalnie preparaty ...

... na tarczycę i duuużo witaminy A i B.

~neoss

dzisiaj, 11:31

RadX, RadAway, oraz [jesli musialbys opuscic krypte] ...

... gumowe buty do chodzenia po zielonym creepie. Mozesz je kupić w New Reno :P

~eM

dzisiaj, 11:33

Ja wybudowałem juz Kryptę. Nazwałem ją Vault 13.

~lol

dzisiaj, 11:38

Pomimo powagi sytuacji czytając te żarty jakoś lepiej się poczułem (i wizja atomowej zagłady przestała być taka straszna :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Huh, się porobiło widzę...no a ja oczywiście nie jestem niczego świadomy. Niemniej jednak komentarze potrafią rozbawić do łez :)

Co do samych posunięc w kierunku nuklearnej destrukcji - dziecinada. "Jak jesteś taki kozak to podskocz mi do mojej Nuclear Missile".

edit:

wpiszcie sobie Nuclear Missile na google i zobaczcie co przepowiadają Rosjanie....Nr 2 biorę od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Kapsle były "monetami, złotem, GP" w grze Fallout 3.

Jak ktoś miał pełno dartów (strzałek), zardzewiałych puszek, itp to mógł zrobić sobie (potrzebny był plan i części) wyrzutnię śmieci. Taka domowa bazuka z nieskończoną amunicją. Nic nie było bardziej irytujące dla przeciwników niż zgon od ... pluszowego misia wystrzelonego z bazuki :).

Niemniej jednak komentarze potrafią rozbawić do łez Język

Tak i tylko to nam chyba pozostanie, ale bez obaw Rogal: z nasz wszystkich jakby co to tylko Ty pójdziesz do woja :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tak i tylko to nam chyba pozostanie' date=' ale bez obaw Rogal: z nasz wszystkich jakby co to tylko Ty pójdziesz do woja .[/quote']

OMG zapomniałem! No to muszę dzisiaj dzwonić do Korei i powiedzieć im, że nie ma co wszczynać batalii jeżeli ja mam naprzeciw nim stanąć i walczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...