Skocz do zawartości

Kolejny update i event - Bombing Run


Przem0l

Recommended Posts

To nie jest klasyczny S&D. Nie ma na sztywno przydzielonej ekipy, która dzierży w dłoniach rozweselacze, liczy się tylko to kto pierwszy dobiegnie do bomby aby ją zabrać i podłożyć na bomb sajcie.

Co jest warte uwagi? To, że za 10 rozegranych meczów dostaniemy kluczyk, a za 10 punktów skrzynkę z GP 2k-5k. Albo na odwrót :). I tak zrobicie obie rzeczy.

Pozostaje mi tylko czekać na event z nową mapą i bronie na pema za GP. Czyli to co Amerykanie mają od jakiegoś pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ten tryb jest strasznie nie opłacalny. Przy zrobieniu 4 punktów i zabiciu trochę ludków dostałam zaledwie nie całe 100 GP i podobnie EXP. Jak się event skończy nie będę grać w tą mapę. Zdecydowanie lepsze jest ctf.

Ponadto  bombsaidy są kiepsko umieszczone bo zaraz przy respie wroga. Zabijasz a on wstaje i ma 100hp a ty lewo zipiesz, ciężki tryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Przy okazji: jak się podoba podpis? :) Zrobiłem go specjalnie z myślą o Ralliarcie :):P. Pamietaj Kasjo żeby do trumny wrzucić mi instalkę XP :).

Ten tryb to nieporozumienie. Niby wnosi nieco świeżości w podkładanie bomb ale jest właśnie pewien szkopuł: bombsajty są obok bazy wroga. Więc jest "dość ciężko" stać w miejscu przez wiele sekund gdy lecą na ciebie granaty, rakiety i grad pocisków... Wracając do lokalizacji bombsajtu: często jest tuż za ogrodzeniem bazy wroga, który po odrodzeniu rzuca z respa nady wprost na was. Nie ma lekko, więc to "trwa" a hajsu i expa jest prawie nic. Nawet fragując 50 ludków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...