Skocz do zawartości

Filmik


waaldii

Recommended Posts

Przedstawiam wam w miare dobrej jakosci filmik. [sorki za brak polskich znakow] jest to moj pierwszy taki projekt i po raz pierwszy bawilem sie takim programem. Aha, filmik jest tak jakby niedokonczony, bo niektorzy chcieli jak najszybciej go zobaczyc;p Prosilbym jeszcze o komentarze i pytanie: czy chcecie zeby jeszcze kilka filmikow sie pojawilo?

tutaj link pod ktorym znajdziecie filmik:

http://rapidshare.com/files/383961945/Corolla.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Deczko kiepska jakość...ale poza montażem, do tego dosyć prostym, dołożeniem nie za ciekawej muzy i napisami niestandardową czcionką nic tam nie ma. Chociaż "Kasjo Nasza Królowa" i Przemo aka "Wujek Dobra Rada" mnie zgasiło :X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Autor kombinuje lepszą jakość, oryginał waży coś ponad 5 GB więc jest z czego kroić :). To było robione tak "na hop siup", choć sam zamysł i tak jest niezły.

Teraz trzeba nagrać jakieś fajne momenty i je zebrać w kupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Przede wszystkim: nie zmieniać rozdzielczości, bo ze skalowania nigdy nie wychodzi nic dobrego. Nie wiem z jakiego programu do obróbki video korzystał autor, ale przydałoby się użyć format factory, który przy użyciu kodeka mp4 sensownie dekoduje wideo - vide moje filmiki z pulpitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Sklejałem film z surowych plików z frapsa. program nosi nazwe Magix movie edit pro 16 plus.  Filmik 5 gigiwy, który jakośc ma bardzo dobrą, a przekodowany na mp4 nie bardzo da sie oglądać. nie wierzycie spytajcie Przema, on widział tą wersje w postaci mp4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 months later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...