Jump to content

Bad Company 2


Przem0l
 Share

Recommended Posts

Co sądzicie o tej grze? Ponoć fajnie się gra po sieci, do tego dochodzi niska cena, bo klucz jest od 50 zł na allegro. Potem wystarczy ściągnąć grę ze strony producenta, pyknąć keja i można l.e.g.a.l.n.i.e. młócić do bólu.

Tylko czy warto :)? I to jest pytanie do Was moi mili...

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że tak, jeżeli jesteś fanem długich batalii i małej liczby dostępnych map, ale uwzględniających za to mnogość pojazdów i ich wykorzystanie. Do tego dochodzi niszczenie budynków oraz ciekawe tryby w multi i masz idealny zakup. Battlefield'y zawsze miały to do siebie, że dawały sporo frajdy - tak jest i tym razem. Zdecydowanie pozycja do dłuższej analizy.

Link to comment
Share on other sites

Do wszystkiego się idzie przyzwyczaić mój drogi - a jestem pewien, że BF może dać dużo przyjemności takim, jakim jest naprawdę. Bo w gruncie rzeczy prócz zmian graficznych i niektórych głównych aspektów, ta gra jest taka sama jaka była 2ka].

Chociaż trzeba przyznać, że po ukazaniu się tytułu jest taka jakby cisza. Czy to dobrze? Sam nie wiem....swoich graczy pewno już mają, ale chyba zrobiło się tak jak z World of Warcraft - top w Polsce i na świecie a teraz, nawet po ukazaniu się dodatku mają spokój.

Link to comment
Share on other sites

Powiedziałbym nawet, że w sklepie dużo więcej, bo jak kupowałem CoD MW to Battelfield 2 kosztował ok 120 zł. Widziałem w sieci ciekawe game play'e, ale faktycznie trzeba tam ostro współpracować, chociaż akcje w stylu rambo też tam są. Oczywiście większość zależy od naszej inicjatywy. Moim zdaniem idzie tam nawet ciekawie zakombinować.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem idzie tam nawet ciekawie zakombinować.

Oczywiście, że tak. Ale jeżeli grasz z "random" teamem to możesz pomarzyć o jakiejkolwiek współpracy. Wtedy najlepiej grać samemu.

W tej grze warto znać mapę - definitywnie bez tego się nie obejdzie.

O tym jak dużo jest zaułków może świadczyć fakt, że do dzisiaj grając w Battlefielda 2 ciągle znajduję ciekawe spoty dla snajpera. Swoją drogą - skoro w wersji materialnej jest drogo, w elektroniczną dystrybucję nie chcemy się bawić to może warto wydać na Battlefield 2? Z dodatkami kosztuje coś koło 50 złotych. A scena nie umarła - wręcz przeciwnie, ma się na tyle dobrze że niejednokrotnie lepiej niż ta z Bad Company.

Btw, która z obecnie dostępnych na rynku produkcji, przy odrobinie lepszym marketingu mogłaby zagrozić pozycji BC 2? Imo AA 3 lub ARMA II.

Link to comment
Share on other sites

Arma II i AA 3 nie pokonają BC 2. To zupełnie inny segment, zwłaszcza Arma, która jest symulatorem pola walki z prawdziwego zdarzenia. Armę napisali ci sami ludzie, którzy stworzyli pierwszego Flashpointa.

Americas army to bardzo powolna gra w porównaniu z BF, też stawia na spory realizm, więc to raczej inny segment.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...