Skocz do zawartości

Broń, z której najlepiej się wam strzela...


Rogal

Recommended Posts

Trochę w tą grę już grałem i mogę sporo o swojej ulubionej broni powiedzieć :) Zdecydowanie wolę tu grać skrajne - od rushera po kampera :) Mówiąc o tym pierwszym, to zdecydowanie SMG, najlepiej MP5 (no recoil, zwłaszcza z tłumikiem) albo AK 74U (tak tak tak! To jest SMG, a nie AR jak to nazywają je w Combat Arms :) ). Zdecydowanie częściej wybieram rosyjskiego SMG, bo ma w sobie coś czego brakuje innym broniom tego segmentu - charakter.

Jeżeli nabiję trochę punktów i mam ochotę pokampić, to decyduję się na granie M40A3 (zdecydowanie w połączeniu z ACOGiem, który skraca zasięg widzenia ale pozwala na lepsze quick scopes). Ostatnio jednak po obejrzeniu serii filmików z Barrett .50 cal w roli głównej, ulokowałem swoje uczucia w nieco inaczej wyprofilowanej broni - otóż Barrett ma 6 pocisków, strzela szybko i rzuca jak szalona. Odpowiedni dobór perków pozwala na ciekawe efekty.

Z pozostałych broni dostępnego arsenału - AK 47 (za charakter i osiągi). Resztę podnoszę z ziemi po przeciwniku, żeby sobie postrzelać z ciekawości.

Z bocznych to dosyć długo używałem USP, teraz jednak zdecydowałem się na Desert Eagle'a. Złotego, bo to fajnie wygląda.

Nie znoszę za to M16 - bardzo celna broń, ale ten jej burst....

A jak to u was wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Biegałem z M4 pod koniec dnia i polubiłem ją od razu. Jak tylko odblokuję lepszy celownik będzie moim #1 na długi czas :)

Ze snajperek to na razie nie mogę się o nich ciepło wyrazić, pomimo tego, że od podstawowej mamy niezłą siłę rażenia  w połączeniu z powtarzalnością, tyle że szybko się nudzi i trzeba przy nim bardzo uważać, bo nikt nie będzie chronił nam za free tyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...