Skocz do zawartości

Staty broni w/g combatarms.nexoneu.com


Przem0l

Recommended Posts

Jak się domyślacie w tej firmie pracują nooby. To oni odwalają brudną robotę a nad nimi stoją korygujący ich pracę inne nooby, tylko (albo i "aż") po to aby zagwarantować nam rozrywkę na profesjonalnym poziomie. I pewnie tyrają od rana do nocy abyśmy nie nazywali ich noobami. Chyba.

Za to na pewno mogliby poświęcić albo jeszcze więcej czasu albo więcej uwagi temu co tam zamieszczają.

http://combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Depot/WeaponAndGear

Oto mały quiz:

Jaką broń jako drugą wybieracie na Fire Team (zombie):

1. minigun (+spec)?

2. jakąś maszynówkę?

3. kolejne PP-19 (camo, mod, ...) ?

Od dziś możecie zapomnieć o tych złomach. Nexon zadbał abyście nie musieli kupować speca i miniguna, tak samo ciężkich maszynówek. Teraz wystarczy Wam moi mili... kampa. I to dość szybka i zabójcza... żeby nie powiedzieć: taka, przy której minigun się chowa. Są takie? Skoro Nexon podaje takie staty na oficjalnej stronie to pewnie takie są...

:P :P :D

Oczywiście IMHO to jest bug na stronie, ale ubaw pozostaje :).

W sumie mogę kupić M39 i chyba tak zrobię bo wygląda na szybką broń (pomijając te błędne staty). Jest dużo szybsza od SR25 i Drugonova, do tego piekielnie niski recoil (w/g statów niższy niż M416 CQB), celność wyższa niż w L115 czy L96 i ten damage... rannego gracza zdejmie na raz. A jak nie to szybko dobije.

Wracając do polewki z Nexona. Tak oto w/g "oficjalnej strony" działają te 2 bronie.

Dołączona grafika      Dołączona grafika

Dołączona grafika

Szok, co nie? Na FT jak znalazł... szkoda tylko, że mają takie małe magazynki :D.

Pamiętając oryginalne staty to i tak wypada znacznie lepiej niż to co mogą nam dać pozostałe szybkie kampy.

Dołączona grafika      Dołączona grafika                 

Oczywiście to nie koniec. Nexon przekombinował też shotguny. Niestety już nie są tak kozackie jak były wcześniej.

Co łączy te 2 bronie? Mała podpowiedź: celność. Wiecie... jak pasek celności nie dochodzi nawet do połowy to nie ma co marzyć o trafieniu przeciwnika z kilku metrów. Ale co można powiedzieć o tym? Zero celności? To znaczy, że strzelamy ... do tyłu? W ziemię? No gdzieś na pewno muszą lecieć te pociski... Już wiem! Pamiętacie bajki, gdzie Kaczor Donald biegał ze strzelbą z węzełkiem na końcu lufy? Już wiem na czym wzorował się Nexon. Ten "update" dotyczy wszystkich strzelb. Wszystkich poza AA-12.

Dołączona grafika      Dołączona grafika 

Bo AA-12 dla odmiany jest o niebo celniejsza od nich wszystkich razem wziętych... ale za to nie strzela. Fire rate = 0. W sumie to nie wiadomo

na co wydać NXy...

Dołączona grafika

Założyłem ten temat bo jak każda strona producenta bądź dilera czegokolwiek, powinna pokazywać towar lub usługi w jak najlepszym świetle aby zachęcić potencjalnego klienta... a nie wprowadzać go w błąd.

Ale przecież Nexon wie lepiej :). Już wielokrotnie nad tego przekonywał :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Co do szybkości oddawanych strzałów tą kampą - uwierzyłbym gdyby to była Barrett .50 cal, bo ona jest szybkostrzelna ale bardzo niecelna :) Chociaż trzy pierwsze strzały na wdechu można spokojnie oddać i zabić.

Ale co tu porównywać - CA to podróbka :D Tyle w temacie :)

Co do całości - podejrzewam, że ktoś im bruździ nieco, ale to już porażające. Skoro masz trochę GP to przetestuj te bronie, może faktycznie są jakieś uber hyper :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Co do szybkości oddawanych strzałów tą kampą - uwierzyłbym gdyby to była Barrett .50 cal, bo ona jest szybkostrzelna ale bardzo niecelna :) Chociaż trzy pierwsze strzały na wdechu można spokojnie oddać i zabić.

W MW2 jest lepsza snajperka, ale nią da się oddać tylko jeden strzał w danym momencie nie pamiętam nazwy, ale sama giwera jest rewelacyjna. A Berret bez wstrzymywania oddechu potrafiłem zgarnąć 6 dusz za jednym zamachem z jednym strzałem niecelnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...