Skocz do zawartości

Palmtop - jaki wybrać?


Rogal

Recommended Posts

Ponieważ nerwica mnie bierze, że na zajęciach nie mogę mieć dostępu do internetu, bo nie taszczę ze sobą lapka, to postanowiłem zainwestować w palmtopa. Nie mogę się niestety zdecydować na jeden konkretny model. Jakie polecacie? Interesuje mnie dolna granica cenowa lub używka w dobrym stanie. Za wszelkie porady bardzo serdecznie dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

To zależy czy chcesz samego palmtopa i będziesz taszczył mimo wsyztsko jedno urządzenie więcej czy kupisz nowego smatrfona :)  Bo jeżeli chodzi o rozwiązanie tzw. systemowe z mojego punktu widzenia telefon z WM w pełni pokrywa Twoje zapotrzebowanie na palmtopa i przy okazji daje Ci możliwość ograniczenia liczby urządzeń do jednego. Polecam SE Xperię - używek jest sporo, a cześć w bardzo rozsądnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

SE Xperia - że też o nim nie pomyślałem :) Mam już licytację, leci na razie za 410 złotych, ale do końca kilka dni. Zobaczymy co i jak.

Mam też znajomych w Anglii - tam takie rzeczy można kupić dosyć tanio, zapytam o takiego SE albo jakiś inny dotykowy z WiFi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Palptopy to syf, oczywiście mówię o tych bez modułu GSM. Nie ma sensu ich kupować - dokładnie tak jak mówi Ralliart. Do tego dochodzi brak aparatu... szkoda gadać. Mam PDA i w sumie od kiegy mam SE Yari to nie korzystam z żadnego z nich. Choć tam są ekrany dotykowe i to raczej takie ... spore, plus Windows Mobile i brak cholernej Javy to jednak brak GSM robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...