Skocz do zawartości

Z czym biegacie?


Przem0l

Recommended Posts

Zakładam ten wątek ponieważ jest duży wybór broni i ciuchów, więc każdy znajdzie coś dla siebie (mniej więcej :P).

Co update w grze następuje zmiana charakterystyki broni oraz poziomów od jakich są one dostępne.

No to zacznę od siebie:

Dołączona grafika Tradycyjnie M416. Dobra na średni i bliski dystans, celna w krótkiej serii. Brać nie pytać ;)

Dołączona grafika Długo biegałem z MP5 i K7 żeby mieć coś na bardzo bliski dystans, ale ta broń to masakrator. Prawie o połowę większe obrażenia od M416, nieco silniejsza od AK47, do tego doskonały celownik. To co, że sieje w serii, ale z bliska to nie robi.

Dołączona grafika Kiedyś kupowałem celownik 3, ale 3% do AIM kosztem niskiego przybliżenia to jest jakieś nieporozumienie. Wiem, że ten celownik tak działa, ale pierwszy ma większe przybliżenie i nie ma tak dużej kropy, która zasłania przeciwnika!

Dołączona grafika Dodatkowe 10 naboi za jedyne 200 GP nie będzie szczytem rozrzutności, ale ostatnio coś "zbiedniałem" więc łażę bez tego. Werdykt: da się, poza tym na małych mapach nie zmieniam magazynków, po prostu zmieniam broń. Tak jest szybciej, a to szybkość decyduje o tym czy "warto było" ;).

Dołączona grafika Po prostu obowiązek. Można nie mieć drugiej broni, ale bez tego ruszamy się jak muchy w smole. O rezultacie takiego grania nie muszę chyba pisać.

Dołączona grafika Jak szaleć to szaleć, szkoda tylko, że teraz się nie da (jeszcze 15%). Jak wskoczę na level to zakładam. W końcu można było się do tego przyzwyczaić przez te kilka miesięcy :P.

Dołączona grafika Dlatego teraz biegam z tym. Wiem, że mogłem wybrać +3% ale nie chciało mi się babrać w kompromisy ;).

Pozostaje kwestia tłumików: otóż w tej grze nie ma tłumików. Są tylko końcówki do odkurzacza. Żaden tłumik (poza pierwszym) nie jest "prawdziwy", a jedynie kosztuje i odbiera damage. Ale i tak nie warto go brać.

Słowo wyjaśnienia: dla mnie LV może zabrać 20% życia, ale jak da 20% do speeda i będzie kosztowało 1k to i tak bym je kupił. Do tego czapucha i jest +25%. Jakby jeszcze dali strafe-jumpy z Q3CPMA to bym się cieszył jeszcze bardziej :P. Nie ma tutaj kamp bo kampa jest warta zakupienia tylko wtedy gdy zabija pierwszym razem w każdego Vesta, nawet w Harda. Sęk w tym, że darmowy (czyli za GP) L96A to syf, którym trafiam średnio raz na 3 strzały. Już wolałbym rzucać dzidami. Ostatnio dużo osób na to narzeka, czyli Nexon znowu mieszał (chyba mu "arctic wolf" za słabo schodził). Z braku kasy nie biegam też z Advanced Backpackiem i lepszym granatem (biegałem z 2 granatami). No cóż, prosperity się skończyło ;).

A Wy z czym biegacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja obrazków wklejać nie będe bo jest późno i mi się nie chce ;).

Obecnie mam k7 z 2 celownikiem i standardową broń z 2 celownikiem. Miałem przez jakiś czas M4 coś tam (dostaje sie 7 dni na start, ale chyba dziś się kończy) to wszystko co mam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

SR25 - najsensowniejsza broń z jaką miałem do czynienia w tej grze. Co prawda z bliskiego dystansu kicha, ale da się odstrzelić przeciwnika bez lunety (miałem kilka sytuacji podbramkowych). Jak dla mnie ideał - 10 strzałów bez przeładowania z sensownym zoomem + mysz z 3x fire i gra gitara ;). Pobiegałem trochę z M416 i na krótki dystans jest potworem nie do zatrzymania. Czyli idealnie SR25 + M416

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...

Już długo nie grałem (będzie ze 2 tygodnie) ale M416 jako podstawa to musi być. Tak samo musi być LV + MB. Nie lubię ruszać się jak mucha w smole. Oczywiście jak się nie szturmuje (broniąc flagi lub bomb sajta) to HV + największy hełm.

Druga broń... musi być, najlepiej coś szybkostrzelnego lub silnego i niekoniecznie celnego, czyli coś co wyciąga się gdy nie ma czasu na przeładowanie a przeciwnik jest na wyciągnięcie ręki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

http://www.gurupc.pl/Przem0l/luz/32b

W zeszłym tygodniu odblokowałem tą snajperkę. Pisałem po krótce o niej w innym wątku, ale teraz mogę wypowiedzieć się nieco obszerniej.

http://www.gurupc.pl/Przem0l/luz/34b

Ta zabawka zdała egzamin w walkach na bliski i średni dystans. Kampienie w górnej części Rattle Snake z tą bronią to miód i orzeszki. Niestety na Snow Valley czasami odległość robiła swoje i zabijanie graczy ze 100 HP było dość "mało komfortowe". Za to dobijanie rannych to poezja. Jej szybkostrzelność, celność i mały rozrzut nie mają sobie równych wśród innych kamp w Combat Arms. Do tego dochodzi siła, która czasami powali posiadaczy Light Vestów. "Czasami" - bo obrażenia są losowane dla każdego strzału.

Przywykłem do kupowania do wszelkich broni magazynku za 200 GP. Mało kosztuje a sporo daje. W tej broni uświadczymy aż 22 naboje w jednym magazynku (+200 GP). To nam wystarczy żeby długo i bezstresowo kampić w wąskim przejściu, skutecznie poprawiając nastrój ludkom w przeciwnej drużynie :).

Czy ta kampa kosztuje jakoś strasznie więcej od słabszych broni? Nie, kosztuje tyle samo: 1400 GP na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...