Skocz do zawartości

Równe szanse :)


Przem0l

Recommended Posts

Zdażyło Wam się kiedyś wejść do niewłaściwego pokoju o niewłaściwej porze? Chyba o niczym innym nie myślała ekipa z drużyny Alfa :D.

Dołączona grafika

Ogółnie szacunek za to, że nie uciekali z gry (aż tak mocno).

Tak macie podobne screeny to wrzucajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Kiedy? Gdy było +100% do GP i 100% do expa? To się nie liczy... bo nie ma tego eventu :D. Więc tyle się już nie dostanie... poza tym czy tak miałeś ZAWSZE... otóż nie... bo takie rzeczy raz się fuksnęły a raz nie. Spy Hunt to loteria.

Dużo częściej udawało się robić takie wyniki jak Twoje na zombie (Fire Team) ale też z +100% do GP i +100% do expa... i TYLKO gdy grało się długo i męcząco i w dobrym składzie, ktory nie umierał szybko.

I trzecia rzecz... 500 EXP? Tylko tyle zrobiłeś? A gdzie te "tysiące", o których pisałeś wcześniej? Do tego dolicz ilość czasu jaką musiałeś poświęcić na rozgrywkę.

Jeżeli jednak robiłeś takie wyniki BEZ eventu to powiedz "jak", bo cieżko jest mi to sobie wyobrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No tak, ALE:

1. czy to jest ustawka czy nie. Jak ustawka to nie licz na 15 chętnych osób do grania z Tobą dnie i noce...

2. jak to nie jest ustawka to nie licz, że ktoś będzie dawał Ci się zabijać...

3. jak to nie jest ustawka to nie licz, że 15 ktosi pozwoli Ci uzbierać wszystkie intele...

4. to nie jest pewnik, że zawsze masz bite 1k golda i pol k expa, więc tak dobrze to jest "raz na kiedyś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No tak' date=' ALE:[/quote']

No tak, ale w końcu dojdziesz do takiego etapu, że zwykłe bicie levela Cię będzie cholernie nudzić. Zresztą jaką masz gwarancję, że na tych lagach masz coś więcej ze zwykłej eliminacji. A na Spy Hunt masz całkiem przyjemną zabawę, typu OMA z dodatkiem w postaci intelów. A i właśnie - OMA to też szybki sposób na dobrą rozrywkę i duży exp.

1. czy to jest ustawka czy nie. Jak ustawka to nie licz na 15 chętnych osób do grania z Tobą dnie i noce...

No to stary, wybacz - jak ja miałem klan, to zawsze byli chętni do pociskania dzień i noc na Spy Hunt w celu bicia expa :D

Widzę Przemek, że chcesz grać z ludkami z puba...no nie do końca. Musisz grać ze swoimi. Bo wtedy oni dadzą Ci szansę podnieść wszystko i aktywować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dołączona grafika

Ja już mam swój level. Więcej nie potrzebuję bo i tak jedyne czego mi potrzeba bo... G36E. No i Viper + apteczki. To ostatnie mogę olać ale "fajnie, że jest".

Nawet gdyby ktoś mi zhakował konto lub Nexon je zbanował "bo tak" to i tak bym nie płakał. G36E jest od prawie samego początku gry, praktycznie tego samego dnia miałbym potrzebny poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...