Skocz do zawartości

Ruszamy z Forum Komputerowe GuruPC.pl


Ralliart

Recommended Posts

Mi się podoba zarówno 1 jak i 3, pozostałe są za mało czytelne, a te dwa są ładne i nietuzinkowe. Też zrobiłam coś korzystając z okazji, że szef mnie nie goni do roboty ;), ale uważam, że zbyt "wieśniackie" i oklepane jak na logo, więc wrzuciłam sobie w podpis póki nie zrobię porządniejszego - najpewniej już w domku. Oczywiście mówię o podpisie, logami wolę z Wami nie konkurować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Z dostępnych opcji wybrał bym 1. Dwie ostatnie kojarzą mi się bardziej z jakimś stronictwem narodowym ;), a 4 dodatkowo jeszcze wygląda komunistycznie ;).  Podoba mi się sama koncepcja eishe, którą ma w opisie, myślałem o czymś podobnym tylko bardziej schematycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Kwestia avatarków - popatrzcie na mój. Coś z nim nie tak...Strasznie to forum rozciąga je sobie na właśną korzyść.

To dlatego, że avatary mają 150x150 pixeli i trzeba by było to zmniejszyć, aby Twój wyświetlał się poprawnie. Podaj jego rozmiar

edit: poprawione jest ok przy 100x100. Kto zdążył wgrać większą ma teraz używanie ;)

Poprawiłem skrypt i pod logo już są dostępne przyciski "Wszystkie nieprzeczytane posty" i "Wątki z nowymi odpowiedziami"

edit: Zrobiłem to jeszcze lepiej: teraz w panelu u góry są odpowiednie przyciski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Co Wy na to żeby zmienić kolorystykę Forum?

Mam na myśli takie coś:

Jeden dzień jest na pomarańczowo, drugi na żółto, trzeci na zielono... rozumiecie? Chodzi mi o to żeby potestować kolorystykę ZANIM zwali się tu więcej osób (crash testy będą dzięki temu mniej bolesne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie ok, tyle że należałoby to zrobić najlepiej na maszynie stacjonarnej. Trzeba wykorzystać jeden serwer w pracy i tam zakombinujemy z wyglądem. Ewentualnie jakaś wirtualka. Bo ja chwilowo mam dosyć crash testów po dzisiejszej zabawie z linkami do nieprzeczytanych i nowych wątków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zauważyłem coś dziwnego - otóż wczoraj chciałem wysłać Przem0lowi na gg link do tematu na naszym forum i o dziwo nasze forum nie wyświetla dla każdego tematu konkretnego linku. Z czym to jest związane?

Z relegowaniem domeny. Na razie wchodząc po adresie www.gurupc.pl w pasku adresu wyświetli Ci się zawsze to samo. Natomiast po wejściu na www.gurupc.ehost.pl wszystko działa jak należy. Uprzedzając dalsze pytania: po przeniesieniu domeny będzie ok. Termin na razie jest nieznany, musicie nam wybaczyć tą lekką prowizorkę, wcześniej się po prostu nie dało. Zresztą jak na 5 dni pracy to i tak nieźle nam idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...

Wiecie co by się jeszcze przydało? Ten pasek - "Forum Komputerowe GuruPC.pl > Administracja > Sprawy techniczne > Ruszamy z forum" tylko, że na dole, bo nie chce mi się za każdym razem przewijać na górę, gdy chce do strony głównej. Ale to taka kosmetyczna zmiana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...