Skocz do zawartości

Ruszamy z Forum Komputerowe GuruPC.pl


Ralliart

Recommended Posts

Oj jeszcze sporo pracy potrzeba by w nie włożyć. Sądzę, że w tym miesiącu może być problem z oficjalnym startem, z mojej strony System Eliminacji Studentów ( sesja ), a i Przemol z tego co się orientuje prace mgr pisze. Więc dopiero pod koniec czerwca będę mógł się bardziej zaangażować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jak widzicie sporo zrobiłem, a jeszcze sporo pozostało do zrobienia.... ech... Mam nadzieję, że się wam podobają zmiany ;)

Jeżeli chcecie możecie wyedytować obecną skórkę (spolszczenie niektórych opcji, itd.) link

Oczywiście najważniejsze: mamy zarejestrowaną domenę www.gurupc.pl. Jak dobrze być na swoim ;)

edit: przekierowałem zarejestrowaną domenę i oficjalnie jesteśmy już pod adresem docelowym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nic z tych rzeczy - nie zraziłem się. Ale zauważyłem, że LivePC nie wchodzi, czyży całkowicie upadło?

Pobrałem skórkę do edycji, z tym że mało się na tym znam i nie wiem zbytnio jak mogę się przysłużyć.

Czyli teraz mogę już śmiało wrzucać w okienku adresowym www.gurupc.pl?

A i z tego miejsca pragnę zaprosić wszystkich graczy CA do naszego nowego klanu o wdzięcznej nazwie Polish Bandits. Myślę, że jeszcze dwóch zawodników i mamy gotowe starty na turniejach.

Co do tego - nie będzie przypadkiem podforum naszego klanu?  ;)

Hm ze zmian które powinno się wprowadzić to przedewszystkim te tłumaczenia do końca i usunąć wiadomość simplymaschines forum. Druga sprawa to logo - macie jakiś pomysł co do jego wyglądu czy nie?

Czy będzie specjalny dział dla zasłużonych (like poprzednie Members)?

No to fajnie, że wszystko idzie do przodu. Oby tak dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie ma co: poddział Combat Arms Europe - Polish Bandits jak najbardziej MUSI BYĆ (i ch..j !! ;)).

Zmiany są niezłe Ralliart. Wreszcie są polskie fonty "i w ogóle" ;).

Nie ma zmiłuj, trzeba działać. Przy okazji R: czy ten Twój znajomy obczaiłby moją paczkę z postami? Wiesz o co chodzi, w obecnej formie są lekko "niestrawne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

@Rogal:

1. LivePC to już historia, nowi userzy są tam tylko dlatego, że Ghost wyłączył podgląd postów dla niezalogowanych.

2. W skórce trzeba wyedytować skrypty i podmienić Angielskie słowa na Polskie. Plus zrobić spolszczenie ikon (np Replay, Add poll - ankiety)

3. Podforum klanu oczywiście już jest ;)

4. Logo - wszelkie propozycje mile widziane

5. Members - jak tylko będziemy sensownie zorganizowani rozpocznie swoje działanie

6. Tak, przekierowanie z www.gurupc.pl działa

@ Przem0l

1. Trochę się pomęczyłem z UTF-8 i ISO, ale dało się zrobić

2. Co do twoich postów to jak najbardziej, postaram się mu je podesłać

Teraz sprawy z którymi na razie jest problem:

SB z oficjalnej strony http://www.simplemachines.org/ działają, ale tylko na skórce domyślnej, pracuję nad rozwiązaniem problemu

Regulamin - panowie trzeba coś obmyślić

Stronka nie wyświetla się prawidłowo na IE (przy próbie zalogowania, na obecnej skórce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

ok:

1. brak selektywnej quoty;

2. czy avatary mogą być większe (150x150)? Moja krowa będzie wyglądać ładniej ;). W podpisie "można";

3. podaj wymiary loga ;),

4. posty, które "oddał" Krzychu: "wszystko" zaczyna się od <!-- s], przykład: <!-- s]http://images6.fotosik.pl/379/f57c848267d40a57.jpg[/img], choć do tej pory było to: [img`]http://xxx[/img]

nad resztą pomyślę ;) (CA time :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie jestem dobry w grafice, mam tylko taką koncepcję loga, może wam się spodoba i ktoś wykona je lepiej ;), napis może być albo obok, albo pod spodem. Inspiracją jest logo Javy.

Dołączona grafika

To logo też powinno mieć "zgrubienia" na łukach, ale nie wie jak to zrobić ładnie ;).

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Hm, ja myślałem nad wykorzystaniem motywu z Patapom 2 ;) Chodzi mi o armię tych ludzików które zmierzają w kierunku światła a właściwie naszego forum. Co wy na to? Nie wiem tylko, czy podołam w wykonaniu tego ;)

Druga sprawa to same działy - macie koncepcje ile ich będzie? I dział związany z klanem obowiązkowo musi być przynajmniej częściowo zablokowany, albo wydzielone odpowiednie poddziały na nasze taktyki i takie tam - są rzeczy  których świat nie może dowiedzieć się za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dla mnie do poprawienia styl - jest jakiś taki... nijaki.

Ale za to bardzo funkcjonalny i przejrzysty. Trochę pracy w niego włożyłem. Ale nie jestem żyła, możecie sami zaproponować coś ciekawego http://custom.simplemachines.org/themes/

No i nowe emotikony i trochę więcej działów.

Po to jest ten wątek. Wszelkie linki / paczki mile widziane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja zrobiłem sobie "podpis", co do propozycji loga to wrzucę zaraz jakieś... na jakiś czas żeby "coś" było. A losowanie z udziałem Waszych propozycji będzie jak ... one napłyną ;). Oka?

Przy okazji: możemy mieć sub-domenę? Moja propozycja (jak nietrudno się domyśleć) to polish-bandits.gurupc.pl .

http://images6.fotosik.pl/479/c100972ad47b8725.gif - link do podpisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A jak Przy okazji wykorzystałem Twoją miniaturkę w niecnym celu zrobienia logo ;)

PS. spodobał mi się ten styl forum: http://custom.simplemachines.org/themes/?lemma=1356, ale to wymaga upgrade do wersji 2.01.... trzeba będzie nad tym pomyśleć

Kolejny ciekawy styl... no i zadziałało na nim więcej rzeczy niż na obecnej skórce.... http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=1310

Nie omieszkam dodać, że większość rzeczy na te fora robią goście z Turcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Coś mi się przypomniało ;)

Skoro jesteśmy PRO z IT to czemu nie nazwać się:

Powinno być IT's PRO, bo IT PRO's jest przedewszystkim nie zgodne ze składnią, a po drugie nawet PRO's IT znaczyło by IT profesjonalistów. A najepiej już IT's PROS ;). Chociaż IT's PRO można też przetłumaczyć jako: It is PRO ;)

//Przem0l - poprawione :P (IT PROs)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nowe logo już wrzucone, mam nadzieję, że się przyjmie, bo daje radę ;)

Po konsultacji z użytkownikiem eishe zmieniłem domyślny wygląd forum, albowiem:

1. Wygląda lepiej i czytelniej

2. Kod jest bardziej zoptymalizowany i działa szybciej

3. Jak zauważyliście (lub nie) jest widocznych więcej opcji w tematach

4. Generalnie udana skórka

Oczywiście aby sprawiedliwości stało się za dość wrzucam ankietę na ten temat

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nietrudno zgadnąć za czym będę lobbować. Ralliart przekopał sporo skórek, część z nich widziałam i mogę śmiało powiedzieć, że ta jest najlepsza z dotychczasowych. Poza tym jest dość oryginalna - nie widziałam forum, które wyglądałoby bardzo podobnie, a przecież chcemy się wyróżnić. Jest kilka drobnych usterek, ale sądzę, że nic co nie byłoby do przeskoczenia. Zaś co do zalet dodam jeszcze, że logo PrzemOla będzie się na niej dobrze prezentować ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...