Skocz do zawartości

Artykuły do portalu


Ralliart

Recommended Posts

Każdy nowo otwarty wątek może stać się artykułem i trafić na stronę portalu naszego forum. Wszelkie propozycje w tym zakresie proszę zgłaszać do administratorów i global moderatorów - tylko te grupy mogą akceptować nowe artykuły (spoza działów w których nowe wątki są automatycznie wrzucane na główną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wszystko może odbyć się na zasadzie napisania jakiegoś arta w konkretnym dziale, a żeby nie szpecić go na sam koniec pytaniem "czy pójdzie na główną:D???" to takie prośby pisać do "ludzi przy władzy" na PW lub maila (bo są takie dni, że na forum niestety nie ma czasu). No i zapraszam do pisania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zastanawiam się, czy magisterka coś w waszym życiu zmieni czy będzie tylko kolejnym tytułem....ja po inżynierze prawdopodobnie dam sobie spokój. Oczywiście pierw muszę dotrwać do końca :D

Ja ruszam z serią opisów CoD 4, myślę że pierwsze coś wypocę dzisiaj wieczorem, jako taki wstęp. Będę postował wszystko w jednym temacie dając wam swobodę dyskusji. Po kilku postach z opisem poleci jako całość na główną. Oczywiście tematy które powinny się pojawić na stronie są mile widziane :D

Btw nie śledziłem ostatnio statystyk....ilość odwiedzin wzrosła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Btw nie śledziłem ostatnio statystyk....ilość odwiedzin wzrosła?

Wzrosła i szczerze przyznam, że jest bardzo zauważalna. Jesteśmy w wyszukiwarkach coraz wyżej i trafia do nas spora grupa osób z tego kierunku. Jedyne co może martwić to duży (jescze) współczynnik odrzuceń - po prostu treść wyszukiwana nie zawsze pojawia się na forum. Niemniej jak ktoś już do nas zajrzy i znajdzie to czego szuka to przejży jeszcze kilka stron. Jeżeli masz konto w google mogę Ci dać dostęp do analytics są tam kompletne statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...