Skocz do zawartości

Wyzwanie


Beo

Recommended Posts

Mamy klan? Ciekawych rzeczy się dowiaduje :). Poważnie :P.

Jeżeli myślisz, że mamy czwórkę graczy to może nas oświeć i ich wymień :D. Mnie i Kasjo możesz zaliczyć, BYĆ MOŻE jeszcze Rogala ale ten czwarty to chyba jest jakiś nowy user, który u nas się jeszcze nie zarejestrował :D.

A jeżeli byśmy nawet znaleźli tą "czwartą osobę widmo" to mówiąc "spar" co masz na myśli? My z towarem za GP bez specjali VS NX? Bo jak tak to sory, ale NX to dla mnie to samo co wall hacki . Częściej ginę od pancernych i szybkich charów, które mają bronie, które lepiej trafiają, szybciej strzelają i zadają większe obrażenia niż od hakerów, którym wydaje się że są mocni bo mnie widzą. No i trzeba by Kasjo, Rogal i "czwarty - widmo" zaopatrzyć się w teamspeaka, tylko tym razem "na pewno" :D.

Popykać sobie tak dla zabawy spokojnie można, tylko że Wy jesteście zgrani ze sobą a my nawet nie wiemy kto ma być w naszej czwórce :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zamotałem totalnie. Od początku:

Grałem z Kasjo, i widziałem, że jakiś tam klan macie, więc i pewnie znajdziecie 4 osoby (nie mówie tu o forum teraz). Mówiąc spar mam na myśli CTF lub Elimination. A co do NX'ów, żaden z nas ich nie kupował. Mamy zwykły jak Ty to powiedziałeś towar. Ba, nawet gorszy, bo większość (3 z 4) na poziomie Staff Seargeant I. Graliśmy do tej pory aż... jeden spar, przegraliśmy z kretesem 100 do 50 (w przybliżeniu).

Po prostu towarzyska rozgrywka klanowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No tak, kobiecy wieczór... baw się dobrze Kasjo :D. Ja zostanę w domu i posprzątam, pozmywam naczynia, zrobię zakupy i będę czekał z utęsknieniem aż wrócisz...

Albo rozwalę zylion zombiaków w CA napalmem (dorwałem się na 30 dni do specjala) popijając mocne ciemne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...