Skocz do zawartości

Odzysk konta


Przem0l

Recommended Posts

Pewnie przechodziliście to samo. Kto z Was "zawsze" podaje prawdziwe dane osobowe podczas zakładania konta w jakiejś grze?

Oczywiście nie podałem i teraz się męczę z Nexonem bo nie chce mi zmienić daty urodzin. Człowiek chce kupić NXy i dupa. Jedyne co można zrobić to założyć kolejne konto i tam zrobić GIFT ale i tak nasze konto jest nieco lipne. Wystarczy, że Nexonowi coś się w zadku poprzewraca i wymyśli sobie aby każdy zalogował się na konto celem ponownej aktywacji - choćby po to aby wywalić puste konta, za którymi nikt nie zapłacze. Wiele razy pisałem no Nexona ze swojego konta (miałem częściowy dostęp do niego) ale nigdy nie odpisywał, zawsze był status zlecenia "in progress". Teraz konto dedło kompletnie i napisałem prośbę z innego podając wszelkie info o koncie i sobie.

Wystarczy żeby łosie wysłali formularz zmiany hasła (datę podmienią sami) na e-mail i po kłopocie. Ot cały problem uwierzytelnienia został rozwiązany. Ale "to Amerykanie", oni mogą to mieć gdzieś. Anglicy (z Codemasters - Archlord) załatwili moją prośbę w ciągu kilku kwadransów a była to sobotnia NOC (!!).

Czy walczyliście kiedyś z Nexonem o swoje konta (wiem, że konto jest "ich" ale wiecie o co mi chodzi)? Nie chce mi się zaczynać od nowa bo mam 2LT-4 więc trochę już wbiłem. Mogę "za darmo" biegać z biczem i napalmem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Pewnie przechodziliście to samo. Kto z Was "zawsze" podaje prawdziwe dane osobowe podczas zakładania konta w jakiejś grze?

Lol, ja podaję :D Name, surname jest prawdziwe, reszta to jeden zestaw do wszystkiego no i do każdej gry jeden mail tylko na takie sprawy.

Oczywiście nie podałem i teraz się męczę z Nexonem bo nie chce mi zmienić daty urodzin. Człowiek chce kupić NXy i dupa.

A co ma wiek do NXów? Czyżby nexon coś nakombinował?

Co do odzyskania - będzie ciężko. Myślę, że powinieneś spróbować pocisnąć forum Nexona, tam społeczność czasami pomaga, czasami zaglądają GMi. Pisanie ticketów i maili do tej szitowej firmy zawsze kończy się tak samo - spam - kosz. Nie masz szans na jakikolwiek kontakt.

Poza tym dlaczego nie kupujesz NXów na allegro? Mój znajomy (dawny) TomiGroszek ma pokaźną ilość i masa ludzi od niego kupuje. Oczywiście NeXon zastrzega sobie prawo do banowania takich osobników, no ale :D Biznes się mu kręci dosyć długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No to zapodaj jakimś kontaktem, ofc jak będzie taniej niż 1 EUR = 1k NX, bo po to właśnie założyłem sobie drugie konto. Co do podania wieku, chodzi o to, że nic nie zrobisz na koncie jak nie podasz wieku, tak samo nawet nie zaloguję się bo coś mi zmieniło hasło i jest ogólnie dupa. Zmienić hasło mogę jak podam wiek. Zacząłem wbijać od 1.1.1980, doszedłem do marca i tak bym jechał do 1990r (czyli do skutku) ale przypomniałem sobie, że nie pamiętam co wpisałem jako imię i nazwisko :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Mail poleciał... W sumie to potrzebuję mało, bo 2 zmiany płci (ja i Kasjo). W każdym bądź razie zagrywki Nexona są ... irytujące. No ale przynajmniej jest custom broni i biegasz z czym chcesz. Dlatego trzymam się CA i nawet nie myślę o przerzuceniu się na coś gdzie dostanę "z urzędu" całe 3 gnaty. Tu jest ich ponad setka + dodatki. Ot lekka różnica . To co, że jest sporo minusów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gdzie masz ograniczenia? Call of Duty 4 ma też bogate możliwości edycji, a wrażenia z rozgrywki są o wiele większe. No i porządny antycheat.

Powiedz mi na ile sposobów możesz maskować broń w CA? Co daje Ci inne umundurowanie? I czemu nie ma cooked nade'ów? Jest wiele minusów Combata. Gdyby nie było tyle hacków, to jako for fun only zręcznościowe FPS mógłbym to uznać. Reszta? Szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A ja nigdy nie przestanę się dziwić dlaczego Ty Przem0l jeszcze w to grasz :D. Wyzywasz na Nexon, ale dalej grasz :D. Jak ja bym nie mógł odzyskać konta to bym olał już na 100%, szkoda zachodu dla tak marnego produktu. No i jeszcze 55 zł za 12500 Nx, przecież to starczy tylko na max 2 giwery na miesiąc.

Nie ma co porównywać CoD'a do CA, ten napalm strike to ewidentne zerżnięcie z nalotu w CoDzie. Przemol mówię Ci lepiej te 55 zł wydaj na CoDa i zobacz czy Ci pasuje. Nawet jak Ci się nie spodoba to możesz go sprzedać, za 30 zł na pewno pójdzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Call of Duty 4 ma możliwość zmiany klucza dynamicznie (w trakcie gry), tj. w Multiplayer options. To przydatne, gdy np. serwer prowadzi weryfikację statystyk po kluczu gry a nie po IP gracza/IGN. Jeżeli masz kilka legalnych kluczy to możesz zmieniać je jak rękawiczki.

Jak pisałem w SB wraz z Miczem w wolnej chwili rozlejemy się w tym temacie, jednak kiedy to będzie to trudno powiedzieć. Chciałbym, żeby to był jeden wspólny post, dodany przez któregoś z nas i komentowany przez wszystkich. Jesteśmy otwarci na wasze pytania już teraz, także Przem0l nie krępuj się - wal ile chcesz :)

edit:

Gonię Cię Przem0l w postach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...