Skocz do zawartości

Rozstrzygnięcie konkursu


Ralliart

Recommended Posts

Konkurs wygrał wenox - gratulujemy. Kluczem do zwycięstwa okazała się duża liczba zaproszonych userów. Najwartościowszych userów ściągnął za to Rogal - w sumie napisali najwięcej tematów i postów. To niestety nie wystarczyło do wygranej, ponieważ było ich mimo wszystko za mało

Wenox stwierdził, że jego grafika jeszcze mu wystarczy i zdecydował się na pamięć i nowy zasilacz. Jak wiecie regulamin konkursu dopuszczał wymianę nagrody na dowolny podzespół komputerowy. W tym wypadku nawet 2 części :D Mam nadzieję, że sprzęt dojedzie w miarę szybko.

KingMax DDR2 1GB 800

Dołączona grafika

Be quiet! Pure Power L7-530W

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

ja widzę tylko plątaninę kabli . Nie postarałeś się, nie postarałeś be wenox. :D

Co miałem rozebrać każdą część i zrobić jej zdjęcie?  :D

Mam małą zwykłą obudowę, w której mało widać a od tego zasilacza jest tyle kabli, że ledwo je upchąłem  :D

Więcej o moim PieCu mówi chyba opis :

AMD Athlon 5600+

GeForce 9600 GT

2 GB RAM KingMax

Seagate 250 GB

Be quiet! 530W

Chłodzenia z Arctic Cooling

Ogólnie zestaw w miarę wydajny (wszystkie nowości chodzą), nie narzekam  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wenox - masz 5600+ w pasywnie, którego przeznaczeniem jest praca z wiatrakiem? Not bad... Jak utrzymujesz niskie temperatury? No i jakie te temperatury są u Ciebie w stresie (2 rdzenie)?

Na procu mam to --->  http://www.proline.pl/sklep.php?p=AC+FREEZER+64+LP

Program pokazywał temperatury w okolicach 15 stopni, maks 25... (o ile dobrze pamiętam bo dawno nie sprawdzałem)  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Program programem, ale nic nigdy nie odda tego co wyniki badane miernikiem :D Dlatego na softowy odczyt zawsze patrzę z przymrużeniem oka :D Jak sami pisałeś, to ma duży zakres błędu, dlatego pewnie masz tam mimo wszystko dosyć ciepło, albo masz przeciąg w domu i tam stoi komputer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Programy mierzą dokładnie, bo korzystają z termometrów wbudowanych w sprzęt, każdy procesor musi mieć termometr, żeby móc się wyłączyć awaryjnie w razie przekroczenia granicy bezpieczeństwa. Prędzej pomiar zewnętrzny byłby mniej dokładny, bo przecież nie ma się dostępu do rdzenia procesora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Rogal - czy Twój znajomy ma ciepłowody na procku? Oraz: czy ma je "dobrze" wykorzystane.

Pytam bo te "poniżej 20C" to po prostu ... standard. Na Athlone X2 2.6 GHz miałem często poniżej 20C. W tej chwili na swoim quadzie 65nm mam 34C ale to dlatego jest tak wysoka temperatura bo właśnie skończyłem grać (3h) i mam go podkręconego (+ podbite napięcie z 1.17 na 1.3V).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie odpowiem na to pytanie teraz, bo ze znajomym już kontaktu nie mam - w każdym bądź razie on nie był zadowolony z tego rozwiązania, no ale trudno - jak mówił Ralliart takie niskie temperatury się zdarzają.

Wow, masz czas grać :D Fizykę byś ze mną i z Imicem liczył a nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...