Rogal

Frag movies/Game events/inne filmiki z gier :)

47 postów w tym temacie

Jak na to patrzę to bym sobie zagrał w MW :)

No co Ty? Ja właśnie instaluję :) Pudełko z grą od bracika pożyczyłem, szkoda tylko że z nim nie pogram, mamy tylko jeden CdKey :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No co Ty? Ja właśnie instaluję :) Pudełko z grą od bracika pożyczyłem, szkoda tylko że z nim nie pogram, mamy tylko jeden CdKey :)

A ja kupiłem w promocji i też pykam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zasugerowanych filmikach w google pokazał mi się ten filmik z Left 4 Dead 2, jak go oglądam to, nie mogę przeboleć, że nie miałem tych 25 zł na paypalu jak był w promocji. W tej grze są naprawdę świetne emocje :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To mod - a takich jest w sieci jeszcze więcej. Powala - serio. Ja długo nie mogłem oderwać wzroku od monitora, bo tam są naprawdę emocje. A myślałem, że RotU w Call of Duty 4 to dużo :)

No nic - czekam na kolejną promocję i kupuję - ciekawa alternatywa na wieczory przy komputerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie mod, ta gra wywodzi się z popularnego modu Zombi panic! Zresztą większość zombie modów pojawiła się po Zombie Panic! i Left 4 Dead. Teraz prawie każdy shooter ma taki mod.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co nie zmienia faktu, że i tak jestem pod ogromnym wrażeniem - jakoś wcześniej gardziłem tą produkcją, a tymczasem mam ochotę w nią solidnie pograć :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda, że nie ma jakiegoś darmowego weekendu, wtedy moglibyśmy zebrać ekipę 4 osób na forum i razem pograć. Ja grałem w inny tryb w którym trzeba przemieszczać się po mapie do pomieszczeń bezpieczeństwa, też były niezłe emocje. Mimo, że była tylko jedna mapa to szybko się nie nudziła, zwłaszcza na najwyższym poziomie trudności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo RotU nie na wszystkich planszach jest tak wymagający. Pod tym względem nie do pobicia jest Village gdzie 6 albo 7 fala zombie to 1300 botów do ubicia. Nawet jak jest 9 graczy to wyzwanie nie lada, a w CoD nie możesz leczyć się sam. Nawet moja ulubiona ostatnio mapa czyli 7th_station po dwóch godzinach grania wysyła tylko 600 botów co nawet dla 6 w miarę zorganizowanych graczy nie jest żadnym problemem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajna giera. Bardzo podobna do quaka, pooglądałam i za zachciało mi się wrócić do niej. Zawsze się zastanawiałam jak to ludzie robią, że w grze skaczą jak kangury i trafić ich nie można. W CA są też tacy uzdolnieni ale zdecydowanie jest ich mniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Looks nice :)

Sprawdźcie to, zwłaszcza fragment na mapie Vacant przy użyciu Barret .50cal - nie dość, że broń potężna to i skill pierwszorzędny:

http://www.youtube.com/watch?v=yG_qPLWQ51k&videos=rWefU4muiDk

Generalnie podziwiam ludzi, którzy robią coś takiego na softcorze bądź HC - ProMod choć dynamiczny to - prostszy. Ot taki CS.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę się nie śmiać - filmik stary jak świat, tam gdzie macie kręcone druidem to na moim 6cio letnim kompie i 40 GB dysku 5400 RPM :) Hehehehe

Dosyć długo nie było audio na YT, ale później się wszystko zmieniło :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest całkiem nieźle Artur -pokuś się jeszcze o jakąś obróbkę, może efekty rozmycia, jakiś bullet time ;) Dobry podkład Audio i może być naprawdę ciekawie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętam, że jedne z filmików jakie zrobiły na mnie duże wrażenie były w Diablo II. Gra na dzisiejsze czasy nie jest rewelacyjna graficznie, bo i kiedyś nie mieli takich możliwości graficznych, ale filmiki są niesamowicie wprost klimatyczne. 

Musze sobie tak na marginesie w najbliższym czasie to włączyć.Do niedawna grywałem sobie głównie w karty. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach