Skocz do zawartości

Frag movies/Game events/inne filmiki z gier :)


Rogal

Recommended Posts

  • 1 month later...

To mod - a takich jest w sieci jeszcze więcej. Powala - serio. Ja długo nie mogłem oderwać wzroku od monitora, bo tam są naprawdę emocje. A myślałem, że RotU w Call of Duty 4 to dużo :)

No nic - czekam na kolejną promocję i kupuję - ciekawa alternatywa na wieczory przy komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Szkoda, że nie ma jakiegoś darmowego weekendu, wtedy moglibyśmy zebrać ekipę 4 osób na forum i razem pograć. Ja grałem w inny tryb w którym trzeba przemieszczać się po mapie do pomieszczeń bezpieczeństwa, też były niezłe emocje. Mimo, że była tylko jedna mapa to szybko się nie nudziła, zwłaszcza na najwyższym poziomie trudności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Bo RotU nie na wszystkich planszach jest tak wymagający. Pod tym względem nie do pobicia jest Village gdzie 6 albo 7 fala zombie to 1300 botów do ubicia. Nawet jak jest 9 graczy to wyzwanie nie lada, a w CoD nie możesz leczyć się sam. Nawet moja ulubiona ostatnio mapa czyli 7th_station po dwóch godzinach grania wysyła tylko 600 botów co nawet dla 6 w miarę zorganizowanych graczy nie jest żadnym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Fajna giera. Bardzo podobna do quaka, pooglądałam i za zachciało mi się wrócić do niej. Zawsze się zastanawiałam jak to ludzie robią, że w grze skaczą jak kangury i trafić ich nie można. W CA są też tacy uzdolnieni ale zdecydowanie jest ich mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...

Looks nice :)

Sprawdźcie to, zwłaszcza fragment na mapie Vacant przy użyciu Barret .50cal - nie dość, że broń potężna to i skill pierwszorzędny:

http://www.youtube.com/watch?v=yG_qPLWQ51k&videos=rWefU4muiDk

Generalnie podziwiam ludzi, którzy robią coś takiego na softcorze bądź HC - ProMod choć dynamiczny to - prostszy. Ot taki CS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...