Skocz do zawartości

Klucze za eventy


Przem0l

Recommended Posts

Jakie są kryteria przydzielania tych głupich kluczy?

Wczoraj męczyłem tą mapę (droga z ciężarówkami) 5 razy po 30 kills i 1 raz po 100 kills i dostałem klucz. Dziś grałem ok 5 godzin w to gó..no i nie dostałem klucza a Kasjo weszła na chwilę i dostała.

Ktoś mi powiedział, że nie liczy się ilość rozgrywek a ilość killi ale przez 5 godzin zdążyłem spokojnie nabić pół tysiąca trupów. I nic.

Macie jakieś "ajdija". I czy można dostać więcej niż 1 klucz dziennie? :P./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Co ty opowiadasz!! Właśnie że jest fajnie. Mamy teraz fajny klan spoko ludzie i miło zabawnie się gra. Ja mam już takie doświadczenie, że jak mam dobry dzień to wymiatam na mapie. Wkurzające jest tylko, że wtedy uważają, że hakujesz i chcą cię wyrzucić, więc trzeba się dać zabić z 3 razy żeby grać dalej.

Denerwujące jest też to że ludzie korzystają z dobrodziejstw oferowanych przez założyciela gry i kupują coraz to lepsze bronie i postacie, oczywiście 100 razy lepsze niż twoje, ale cóż zrobić takie czasy.  Najbardziej lubię zabijać takiego wypasionego ludzika :P bo jak widać to że kupił sobie sprzęt jeszcze wszystkiego nie gwarantuje, bez doświadczenia ani rusz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No właśnie o to mi chodzi, na tym poziomie na którym ja byłem już z tym było ciężko. Gra "zmuszała" mnie do grania, bo inaczej kupiona broń się nie spłaci, a ja nie lubię czegoś takiego. Na wyższych poziomach jest przecież coraz gorzej. Chyba, że ciągle zakładacie nowe konta :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja założyłem jedno nowe konto, dostałem kilka od znajomych którzy kończyli grać (lol zapomniałem o nich zupełnie, bardzo dużo GP tam jest...a ja nie gram już w Combata :P) no i potem pojawiło się Call of Duty 4, zmieniona czułość myszy i już się rozstroiłem. W Combacie miałem czułość hardware'owo ustawioną na 2000 dpi, zaś w grze na 50 i to było ok. Po prostu mogłem robić 360kę z załączonym kolimatorem i zawsze trafiałem w głowę. Do tego ten recoil broni - trudny do opanowania po dłuższej przerwie.

Może ktoś chce kupić konto z dużą ilością GP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Podziwiam was serio. Swoje w tej grze osiągnąłem, żałuję tylko że nie wszedłem na ESLa z ludźmi których lubiłem, bo na pewno postowałbym za usunięciem z Ligi tej postrzelonej gry. Serio - nie dość, że admini mają postrzelone zasady, są w dużej mierze Niemcami, którzy nie potrafią przegrywać to nic się tam z tą grą nie dzieje.

Na mecz czeka się zbyt długo, klan system nie jest akceptowalny, po prostu gówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Podziwiam was serio. Swoje w tej grze osiągnąłem, żałuję tylko że nie wszedłem na ESLa z ludźmi których lubiłem, bo na pewno postowałbym za usunięciem z Ligi tej postrzelonej gry. Serio - nie dość, że admini mają postrzelone zasady, są w dużej mierze Niemcami, którzy nie potrafią przegrywać to nic się tam z tą grą nie dzieje.

Na mecz czeka się zbyt długo, klan system nie jest akceptowalny, po prostu gówno.

Wiele się zmieniło jeśli chodzi o ESla, teraz jest lepiej  :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...