Jump to content
Sign in to follow this  
ddtt

Jakie jest Wasze hobby

Recommended Posts

Mam wiele zainteresowań. Wbrew pozorom komputer oraz granie na nim nie jest moim głownym zainteresowaniem bo mam wiele innych hobby. Pierwszym z nich jest historia, którą intersowałem się od zawsze. Ba, nawet studiowałem dwa tygodnie na wydziale historii, ale potem doszedłem do wniosku, ze nie jest to jednak kierunek dla mnie. Drugim hobby jest muzyka, gram obecnie na gitarze. Aczkolwiek chciałbym nauczyć się gry również na innym instrumencie. Zaciekawił mnie ksylofon. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że każdy ma tam jakieś woje hobby któremu oddaje się po godzinach pracy. Nie powiem ksylofon to bardzo ciekawe hobby ale dla takich ludzi co mają wyczucie rytmu. A co do muzyki to wiecie, że można wykupić szkolenie online właśnie jeśli chodzi o muzykę? A konkretnie mam na myśli w Chce Zostać można zapoznać się jak być producentem muzycznym. To bardzo ciekawe szkolenie i myślę, że niejednej osobie przypadnie do gustu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedys probowałem gry na gitarze, jednak nie jest to takie proste jak się wydaje. Miałem nauczyciela ale nie mialem odpowiedniego samozaparcia do ćwiczeń. A jak wiadomo bez ćwiczeń raczej wiele się tutaj nie osiągnie.

Jesli chodzi o mnie to lubię sport

bieganie

rower

plywanie

Ostatnio zapisałem się również na elektrostymulację . Ciekawa opcja dla osób zapracowanych. Można dzięki temu dobrze wymodelować ciało. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja przede wszystkim sporo czasu spędzam na komputerze i jest to zarówno moją pracą ale i pasją więc nie męczy mnie to :) a poza tym sporo się ruszam, jeżdżę rowerem, spaceruję a wieczorami jak pogoda nie sprzyja to czytam. Ostatnio fajna książka mi się trafiła  - także przy okazji polecam 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...