Skocz do zawartości

ATI Mobility Radeon HD4570 i sterowniki do niego...


Rogal

Recommended Posts

Jak w temacie - jedyne jakie znalazłem to te na stronie ASUSa i udostępnione na stronie ATI/AMD. Jedyny mankament tych drugich to fakt, że przygotowano je dla wersji beta systemu Windows 7 i jakoś po wsparcie odsyłają na stronę producenta lapka. Może ktoś podrzuci mi odpowiedni link albo upewni, że sterowniki pobrane ze strony ASUSa, w dziale VGA pozwolą mi korzystać z mojej niezintegrowanej grafiki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A nie szukałeś modów na guru3d.com ?

Ja tam znalazłem stery do lapka ATI pod XP, choć oryginalne sterowniki po prostu się ... nie mogły zainstalować. Ot taki peszek. Modowane zawsze działają i to jest ich plus.

Co do Twojej bety - po ich instalacji wrzuć choćby ATI Tray Tools i do dzieła!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

mogę przełączać karty graficzne w laptopie (tak - mam dwie)

Możesz rozwinąć temat? :D

Dzięki CCC nie zrobisz szału, w końcu to soft od producenta, który dba o sprzedaż wyższych modeli podzespołów. Tak czy inaczej - pochwal się co tam Twój potworek ma pod maską :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zabrzmi śmiesznie ale sam do końca nie znam zamysłu konstrukcyjnego ASUSa - z jednej strony dosyć wydajna karta w segmencie mobilnym, a z drugiej integra średniak. Chyba jedyną zaletą jest fakt, że do zastosowań czysto biurowych mogę wyłączyć grafikę niezintegrowaną i dać na pierwszą linię podrzędnego zintegrowanego szita. To nawet wymyślona na szybko nazwa jakiejś platformy, jednak idealnego połączenia mocy tych kart nie było, nie ma i zapewne nie będzie :D

Mowa o Radkach HD 4570 i HD3200. Stąd też moje obawy - ten laptop serii K50 należy do jednego z mocniejszych w całej rodzinie, dlatego niby odpad niby nie odpad ale ma dwie grafy. I martwię się o to, że HD4570 którego katuję w CoD4 nie zostanie objęty wsparciem software'owym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...