Skocz do zawartości

Fajnie jest być NZU.


Przem0l

Czy uważasz się za "najbardziej zaawansowanego użytkownika" Windows 7?  

3 głosy

  1. 1. Czy uważasz się za "najbardziej zaawansowanego użytkownika" Windows 7?

    • TAK: Już w podstawówce mówili na mnie "hakjer"!
      0
    • NIE: Windows? Mam 6 komorowe - w całym domu!
      2
    • Nie obchodzi mnie to
      1


Recommended Posts

Na aukcjach pojawiają się wersje Windowsa 7 pochodzące z przedsprzedaży w innych krajach. Czy ich używanie w Polsce jest legalne? - pyta Czytelnik. Na to pytanie odpowiedział przedstawiciel Microsoftu Piotr Kaniowski.

List Czytelnika z 26 października 2009:

"Na aukcjach pojawiają się wersje Windowsa 7 pochodzące z przedsprzedaży w innych krajach. Takie wersje są około 200zł tańsze. Czy ich używanie w PL jest zgodne z prawem?"

To krótkie pytanie może być ciekawe dla wielu użytkowników. Na naszą prośbę odpowiedział na nie Piotr Kaniowski z Microsoft Polska.

"Korzystanie z systemu Windows 7 zakupionego w innych krajach Unii Europejskiej jest legalne" - stwierdził przedstawiciel firmy, ale dodał -  "Należy jednak pamiętać, że zmiana pakietu językowego na polski jest dostępna tylko w wersji Windows 7 Ultimate, przeznaczonej dla najbardziej zaawansowanych użytkowników."

stwierdził przedstawiciel firmy, ale dodał -  "Należy jednak pamiętać, że zmiana pakietu językowego na polski jest dostępna tylko w wersji Windows 7 Ultimate, przeznaczonej dla najbardziej zaawansowanych użytkowników."

Wow - nie wiedziałem, że trzeba być "najbardziej zaawansowanym użytkownikiem" systemu Windows 7 żeby MIEĆ W OGÓLE POJĘCIE O ZMIANIE JĘZYKA. Kurczę, to ja muszę być naabem, bo mam tylko wersję PRO. Na całe szczęście linuksowi geekowie to też lamki, ponieważ ich wersje nie nazywają się Ultimate.

Poważnie? Jeżeli Micro$hit zamieszcza w sieci taki przekaz OFICJALNIE to chyba o czymś to świadczy...

Chłopaki cisną, nie ma co... To ja też pocisnę: Po co mi zmieniać jedynie słuszną wersję językową na "jakąś polską"? Przecież cały piracki soft na torrentach jest po angielsku więc trzymając ENG zachowuje się "standard". Wszelkie oprogramowanie nagle staje się bardziej intuicyjne. Ale do takich wniosków mogą dojść tylko nubki (w/g M$). I dobrze im tak, bo prędzej z piedestału top download znikną photoshopy niż windowsy, chociaż ... kto by się obszedł bez PSa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...