Skocz do zawartości

Nowości na forum


Ralliart

Recommended Posts

Ralliart, don`t cry :D. Poważnie to odwaliłeś kawał dobrej roboty. Jeszcze tylko cytowanie selektywne... nie bij, już będę cicho ;).

Nie pochwaliłeś się tabelkami. Niby to wpadło "samo" z automatu wraz z formatowaniem tekstu, ale jest to DEBEŚCIARSKI SZIT jaki widziałem a jakiego mi brakowało na livepc. Powaga, to tak cholernie ułatwia życie, że sobie nawet tego nie wyobrażasz. Oto dość prosty przykład co to potrafi: http://www.gurupc.pl/index.php?topic=28.msg205

Momencik... już rozumiem! Po prostu przemawia przez Ciebie skromność! Powinieneś zmienić nicka na Ojciec skromności :)

Aha, Ojcze skromności - HTML tu nie działa ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie pochwaliłeś się tabelkami. Niby to wpadło "samo" z automatu wraz z formatowaniem tekstu, ale jest to DEBEŚCIARSKI SZIT jaki widziałem a jakiego mi brakowało na livepc. Powaga, to tak cholernie ułatwia życie, że sobie nawet tego nie wyobrażasz. Oto dość prosty przykład co to potrafi: http://www.gurupc.pl/index.php?topic=28.msg205

to było automatycznie i szczerza mówiąc nie obczaiłem do końca tej opcji.... chociaż w połączeniu z java script do wyświetlania galerii... impressing...

Momencik... już rozumiem! Po prostu przemawia przez Ciebie skromność! Powinieneś zmienić nicka na Ojciec skromności :)

hehehe no nie wiem

Aha, Ojcze skromności - HTML tu nie działa :D.

szanse były50/50... niestety wypadło to gorsze 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ralliart, don`t cry :). Poważnie to odwaliłeś kawał dobrej roboty. Jeszcze tylko cytowanie selektywne... nie bij, już będę cicho :D.

Muszę cię lekko rozczarować: nie da się. Niestety skrypt jest po prostu biedny i na dodatek do forum w wersji 1.1.2, a  my mamy 1.1.9. Na dodatek jego zastosowanie wyklucza cytowanie całego postu. Trzeba zmodyfikować kod źródłowy (właściwie od nowa napisać funkcję), a na to na razie jak dla mnie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ralliart, don`t cry :D. Poważnie to odwaliłeś kawał dobrej roboty. Jeszcze tylko cytowanie selektywne... nie bij, już będę cicho ;).

Muszę cię lekko rozczarować: nie da się. Niestety skrypt jest po prostu biedny i na dodatek do forum w wersji 1.1.2, a  my mamy 1.1.9. Na dodatek jego zastosowanie wyklucza cytowanie całego postu. Trzeba zmodyfikować kod źródłowy (właściwie od nowa napisać funkcję), a na to na razie jak dla mnie za dużo.

Na dodatek jego zastosowanie wyklucza cytowanie całego postu.

No a co ja teraz zrobiłem? Przecież zacytowałem jak widać  ;) no chyba, że czegoś nie rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

[hide]Cały czas zachęcam do przeglądania strony: http://custom.simplemachines.org/mods/index.php

Cokolwiek znajdziecie, z spodoba wam się i będziecie chcieli mieć to u nas piszcie PW do mnie.

To jest test ukrywania wiadomości - goście i userzy bez zezwolenia nie przeczytają tej wiadomości.

Aby ukryć tekst przed gośćmi wpisz w nawiasach[]:

hide /hide
[/hide]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Kolejna zmiana: zamiast męczyć się z opcją na dole forum (która przeszła spore modyfikacje):

Ostatnio wysyłane posty

dołożyłem w górnym menu opcję wyświetlającą ostatnie tematy:

Nowe tematy

btw wrzuciłem nowe emotki

Komu podoba się nowa przeglądarka grafiki? Dla mnie na oko jest szybsza od poprzedniej

do wglądu tutaj:

http://www.gurupc.pl/index.php?topic=25.0

kolejna wersja do wglądu tutaj

kolejny edit: w każdym poście jest przycisk:

Do góry/ poprzedni post / następny post / na dół

Doszła nowa ikona w tematach:

"Tematy w których odpowiadałeś"

Test detekcji przeglądarki i OS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...

Na początek mała bomba dla wszystkich wrzucających zdjęcia na forum: galeria w javie, a dla globalnych moderatorów zalecenie do stosowania (max dla obrazka to 300x300):

[url=http://img412.imageshack.us/img412/3525/mojprocek.png][img]http://img412.imageshack.us/img412/3525/mojprocek.png[/img][/url]

Małe sprostowanie w związku z dzisiejszymi problemami Rogala: tak właściwie zastosowanie odnośnika url nie ma teraz żadnego wpływu na sposób wyświetlania obrazu przez forum (miało w poprzedniej galerii w javie) - teraz jest to po prostu dodatkowa, zbędna praca. Nie ma się co męczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Doinstalowałem nowy odtwarzacz plików wideo i audio - działa ze stronami:

Supports 174 Video Sites including:

    * YouTube, YouTube (Playlists), Dailymotion, Google Video, BBC News* (now with audio), BBC Iplayer (UK Only), MetaCafe, Veoh, 123video, Facebook, 5min Life Videopedia, 9You, ABC News*, AdultSwim, AlloCiné, AniBoom, Apple Trailers*, Archive.org*, Atom*, Bebo*, Blip*, BoFunk*, BombayTV, Break*, Broadcaster*, CarPix Tv, Cellfish, Clarin, Clip.vn, ClipFish (Old), ClipFish (New), ClipJunkie, ClipLife, ClipMoon, Clipser, ClipShack, Cold-Link, CollegeHumor, ComedyCentral(Inc. TheDailyShow), Crackle, CrunchyRoll*, Culture Pub*, Current*, Dailyhaha, DemoScene.tv*, DotSub (w/o Captions), DoubleViking*, dropshots.com, Dv.ouou, EASportsWorld*, EbaumsWorld Videos*, ESPN, Excessif, ExposureRoom, Flickr Video, FunnyOrDie, G4TV, GameKyo, GameSpot, GameTrailers (Inc. User Movies), Gametube.org, GameVideos.1up, GarageTv*, Gloria, Glumbert, GodTube, GotGame*, GrassRoots ItvLocal, GrindTv*, Guba, TheHub, Hulu (Usa Only)*, Humour*, Video.i.ua*, IGN, IMDB*, Imeem (Video)*, ImageShack, IndyaRocks, Izlesene, Jokeroo, Joost, JujuNation Video, JumpCut, JustinTV, Koreus, Last.fm (Videos), Last.fm (YouTube videos), Libero, LiveLeak, LiveVideo, Machinima (Old), Machinima (New), Mogulus/Livestream, MyTaratata, Video.mail.ru, Mega...n, MegaVideo, Milliyet*, MoFile, MotionBox, Mpora, Mpora TV, MSN Live/Soapbox, MtvU (Usa Only), Multiply, MyNet, MySoccerMedia*, MyShows.cn*, MySpaceTv, MyVideo, MyVi*, M Thai, NhacCuaTui, OffUHuge, The Onion*, OnSmash, Photobucket, PikNikTube, Putfile, Rambler, RawVegas, RedTube, Revver, RuTube, SevenLoad, ShareView, Sharkle*, Sina Podcast, Smotri, Snotr, SouthPark Studios, Space.tv.cctv.com, Spike, SportsLine (CBS Sports), StageHD*, Streetfire*, StupidVideos*, TagTele, TinyPic, Tm-Tube, TrailerAddict*, TrTube*, Trilulilu, Tu.tv*, Tudou, UOL VideoLog, Ustream*, UUME, u-Tube, vbox7, VideoJug*, videos.sapo, Vidiac, Viddler*, Videa, VideoNuz*, VidiLife*, VidMax, Vimeo, Vidivodo*, VSocial (Type1), VSocial (Type2), Wat.tv*, WeGame, Wipido*, Yahoo Video*, Yahoo Video HK, Yahoo Music Videos, Yandex*, YouKu

    * Several networks of video-sharing sites which account for hundreds of extra video-sharing sites. These networks include Brightcove.com, Kaltura* (blog and Wikipedia embedding), Kewego*, Truveo* (meta search engine)...

Supports 19 Audio Sites including:

    * BooMp3, Deezer, Deezer (Playlists), Deezer (Radio), Divshare (audio only), EbaumsWorld Audio*, GoEar, iJigg, Imeem (Music)*, Jamendo, JujuNation Audio, Last.fm (Audio), Last.fm (Artist pages), Mp3tube*, MusOpen*, Passionato (Single Preview), Passionato (Playlist Preview), Project Playlist, Seeqpod

Supports 7 Other Sites including:

    * Imeem (Playlists)*, NewGrounds*, Orb, ScreenToaster, Scribd*, Slide*, VoiceThread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...