Skocz do zawartości
karols

rtg w Krakowie

Recommended Posts

Masz może skierowanie? Pytam sie ponieważ od jakiegoś czasu nie ma możliwosci prześwietlenia się ot tak. Trzeba dostarczyć skierowanie ( wystawione przez dowolnego lekarza, ale musi byc).

Prywatnie mozesz się wybrać na przykład do Prima Med na CIeszyńskiej. Można tam przyjść w godzinach otwarcia gabinetu rentgena oraz wykonać zdjęcie na miejscu.Tylko tak jak pisałem ze skierowaniem ;)

A najlepiej to zapisz się do jakiegoś ortopedy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobnie jak osoba powyżej jestem zdania, że najlepiej jest wybrać sie do dobrej przychodni, która ma rtg cyfrowe. W Prima med takie rtg maja bo sam tam wykonywałem prześwietlenie. Jest to o wiele dokładniejsze badanie, poza tym zostajemy poddani o wiele mniejszej dawce promieni tak wiec nie jest to niebezpieczne....

Badanie wykonywane jest codziennie, nie trzeba dzwonić. Wymagane jest skierowanie, bez skierowania z tego co wiem to nie wykonasz praktycznie nigdzie (przechodziłem to samo i musiałem wybrać się do lekarza rodzinnego). 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak rozwiązujecie problem na przykład prześwietlenia zębów, powiedzmy zrobienie zdjęcia panoramicznego? Czy Wasi stomatolodzy mają na stanie taki sprzęt? Jeśli nie, a jesteście z Gdańska lub okolic proponuję Wam klinikę Titanium Dental https://titaniumdental.pl/diagnostyka-i-rentgenodiagnostyka-opg-tk-rvgenorthodontics/ Na pewno będziecie z ich usług zadowoleni. Nie trzeba nigdzie biegać, wszystko załatwicie na miejscu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach