Jump to content

Gdzie kupić płaszcz na zimę


Recommended Posts

Jaki styl preferujesz? Bo jeśli tradycyjny to polecam sklepy takie jak Bytom , Próchnik. Będziesz jednak musial sie trochę bardziej wykosztowac bo jednak mają trochę droższe ciuszki.

Jesli wolisz płaszcze w stylu sportowym to zerknij do Denley -  w sklepie mają sporo promocji. Zamawiałam tam ostatnio płaszcz na prezent dla męża i jakość naprawdę ok. Mąż był  zadowolony. 

Edited by Ralliart
Spam
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Sklepów jest w sumie wiele, jednak mam wrażenie, ze duże sieciówki są kiepskie jeśli chodzi tutaj o kwestię jakosci oferowanych ubrań, kiedyś jakość była zupełnie lepsza. W ostatnim czasie ceny rosną ale z jakością róznie bywa. Tak więc jeśli chodzi o mnie to staram się szukać ubrań w mniejszych sklepach ale zwracać uwagę na ich jakość wykonania. Tak aby ubrania były nie tylko odpowiadające mi wyglądem ale rowneiż wykonane z dobrych jakościowo oraz wytrzymałych materiałów.

Ze swojej strony w pierwszej kolejności polecam kupienie sobie trencza. Bardzo uniwersalne ubranie - pasuje zarówno na zimniejsze dni jak i na te cieplejsze ( latem również wieczorami mozna nosić).  https://studenckaelegancja.pl/o-trenczu

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...