Jump to content
Sign in to follow this  
luxor

Gdzie kupić płaszcz na zimę

Recommended Posts

Czesc. Doradzicie mi w jakim sklepie kupić jakiś konkretny płaszcz na zimę? Poszukuje czegoś wykonanego z porządnej tkaniny, dobrej jakości. No i najlepiej nie droższego niż 200 zł. 

Jaki styl preferujesz? Bo jeśli tradycyjny to polecam sklepy takie jak Bytom , Próchnik. Będziesz jednak musial sie trochę bardziej wykosztowac bo jednak mają trochę droższe ciuszki.

Jesli wolisz płaszcze w stylu sportowym to zerknij do Denley -  w sklepie mają sporo promocji. Zamawiałam tam ostatnio płaszcz na prezent dla męża i jakość naprawdę ok. Mąż był  zadowolony. 

Edited by Ralliart
Spam

Sklepów jest w sumie wiele, jednak mam wrażenie, ze duże sieciówki są kiepskie jeśli chodzi tutaj o kwestię jakosci oferowanych ubrań, kiedyś jakość była zupełnie lepsza. W ostatnim czasie ceny rosną ale z jakością róznie bywa. Tak więc jeśli chodzi o mnie to staram się szukać ubrań w mniejszych sklepach ale zwracać uwagę na ich jakość wykonania. Tak aby ubrania były nie tylko odpowiadające mi wyglądem ale rowneiż wykonane z dobrych jakościowo oraz wytrzymałych materiałów.

Ze swojej strony w pierwszej kolejności polecam kupienie sobie trencza. Bardzo uniwersalne ubranie - pasuje zarówno na zimniejsze dni jak i na te cieplejsze ( latem również wieczorami mozna nosić).