Skocz do zawartości

Lenovo B590 Model Name 20206 vs eMachines E732G


Grzegorz

Recommended Posts

Proszę o pomoc i radę, którego laptopa zatrzymać, mam do wyboru: Lenovo B590 Model Name 20206, chipset HM70 - Intel Celeron 1005M (2 rdzenie, 2 wątki, 1.90 GHz, 2 MB cache), chipset ten obsłuży maksymalnie Pentiumy. Najwydajniejsze z tych procesorów to Intel Pentium 2020M lub 2030M – litografia 22 nm eMachines E732G, chipset HM55 – Intel Pentium P6200 (2rdzenie, 2 wątki, 2.13 GHz, 3 MB cache), chipset ten według danych obsłuży: procesory Celeron, Pentium, i3, i5, i7 – litografia 32 nm I teraz lepiej zostawić pierwszego i procesor wymienić na 2030 czy drugiego i wymienić na początek na i5 520M a z czasem na i7 640M ? Nie wnikam już w możliwości obsługi pamięci RAM, bo Lenovo ma większą, ale eMachines obsłuży, chyba 8GB co mi w zupełności wystarczy, nie wiem też, jak wygląda sprawa karty graficznej, w poszczególnych laptopach ? Który według was jest wydajniejszy, dodam, że nie chodzi o gry tylko o jakąś wielowątkowość tak aby długo się nie zastanawiał podczas uruchomienia kilku programów naraz. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc w wyborze !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...