Skocz do zawartości

COMPAQ Presario V6000 - kompatybilność płyty


Grzegorz

Recommended Posts

Szukam płyty głównej do mojego starego laptopa COMPAQ Presario V6000, s/n: CNF6422CPT, p/n: RR128EA#UUW (dane z tabliczki), była ka tam płyta - HP 434726-001 pod procesory Intela. Ostatnio znalazłem na allegro płytę HP SPARE 460900-001, 7F0824 – link do aukcji: http://allegro.pl/plyta-hp-dv6000-gf8400...55630.html , jeszcze jej nie kupiłem, sprzedawca twierdzi, że na pewno będzie pasować, a to jego odpowiedź czy moją płytę można zastąpić sprzedawaną - „Da się na 100% jedynie co musi Pan zrobić, to wyjąć zaślepkę tam gdzie wchodzi wejście HDMI, bo Pana płyta nie miała tego wejścia a ta ma reszta jest identyczna”. Proszę o pomoc, byłbym pewniejszy, gdybym takie zapewnienie usłyszał jeszcze od kogoś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dzięki faktycznie link się już nie otwiera może dlatego, że aukcja już nieaktualna, link podany przez Ciebie to chyba płyta z procesorem AMD, a moja z procesorem Intel i takiej też szukałem, ale już kupiłem HP SPARE 434722-001,7F0724. Identyczna takie same wejścia i wyjścia poza jednym płyta poniżej 2 wejść USB, posiada chyba wejście FireWire, ale pomyślałem, że zrobię estetyczny otwór w obudowie, ewentualnie odlutuje FireWire.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...