jacooo3666

Brak kilku stacji telew. na Media Center

1 post w tym temacie

Odbieram naziemną telewizję cyfrową (dvb-t) na laptopie z mini tunera dvb-t na programie Media Center.

Mam dwie anteny telewizyjne, kierunkowe podłączone do zwrotnicy antenowej, pierwsza to antena UHF, a druga to antena VHF na ósmy Mux.

Z tej zwrotnicy antenowej jest podłączony kabel do Aktywnego Rozgałęźnika Telewizyjnego ART /1-69/2/DC a z niego z jednego z wyjść do 

gniazda antenowego a z niego do tego mini tunera dvb-t. 

Gdy zleciłem temu programowi Media Center wyszukanie i zapamiętanie (zapisanie) wszystkich dostępnych w tych dwóch anten stacji telewizyjnych, 

to wyszukał i zapamiętał (zapisał) tylko 24 stacje z anteny UHF, a nie znalazł i nie zapamiętał (nie zapisał) tych (nowych) stacji telewizyjnych z anteny

VHF. Dlaczego?

Ten mini tuner dvb-t podłączam na zmianę z tunerem dvb-t do tego samego gniazda antenowego i na nim te nowe stacje telewizyjne z tej anteny VHF są,

a są to te stację telewizyjne: WP, Zoom TV, Nowa TV i Metro TV i 11 planszy testowych, których też ten program Media Center nie odnalazł.

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego ten program Media Center nie odnalazł wyżej wymienionych przeze mnie tych stacji telewizyjnych i planszy kontrolnych?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach