Jump to content

Recommended Posts

Posted

Pytasz co można zrobić aby obniżyć cholesterol? Moja odpowiedź brzmi: oczywiście dieta gdzie unikasz tłuszczy zwierzęcych, zastępujesz je roślinnymi, unikasz serów żółtych, jajek, podrobów, ograniczasz mięso czerwone, jesz warzywa i owoce.... Ważna jest też wzmożona aktywność fizyczna: ćwiczenia obniżają zły cholesterol!

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Posted

Koniecznie musisz przestać jeść produktu pochodzenia zwierzęcego. Mleko pić tylko 2 % a zamiast śmietany jogurt. Na pewno jeść dużo więcej ryb i przyjmować tran.

 

 

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
Posted (edited)

Kilka moch porad:

uprawiaj dużo sportu

zdrowiej się odżywiaj ( zrezygnuj z produktów smazonych, tłustych oraz ostrych ponieawż mogą znacznie podwyższyć poziom cholesterolu). Zadbasz dzięki temu nie tylko o swój poziom cholesterolu, ale również o wątrobę...

Jeśli to nie pomoże to trzeba będzie wprowadzić leki

 

Edited by Ralliart
Spam
  • 5 weeks later...
Posted (edited)

Tak jak wyżej więcej sportu. Dieta i treningi nie tylko mogą pomóc zwalczyć chorobę, ale także wypracować lepszą sylwetkę. Możesz poczytać na różnych forach o ciekawych suplementach.

 

Edited by Ralliart
Spam
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...