Skocz do zawartości

HP PAVILION 2000-130CA- Jaki procesor maksymalnie ?


Grzegorz

Recommended Posts

Kupiłem laptopa HP PAVILION 2000-130CA , z procesorem P6200, dysk 320GB, ram-ddr3 4GB, matryca 15.6 i DVD-RW, jeszcze nie dotarł a nigdzie nie mogę znaleźć jaki tam jest chipset ? Zastanawiam się jaki procesor maksymalnie mogę tam wsadzić ? Aktualnie jest tam procesor P6200, znalazłem jakiś wykaz i są tam między innymi procesory: i5-2450M, i5-2430M, i5-2350M, i5-2330M, i3-380M, i3-380M ale zastanawiam się czy podejdzie jakiś i7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 3 weeks later...

Witam ! Pytam jeszcze dla pewności o to HP 2000-130CA-(LP825UA), oczywiście dalej chodzi o wymianę procesora, już o to pytałem ale chcę się upewnić że wybrałem właściwie. Obecnie jest tam osadzony procesor Pentium 6200, socket- rPGA-989 (chyba inaczej to jest gniazdo G1 ale może się mylę), płyta-CT:PCAJHA6PA0G151-REW 0G, CHIP BGA INTEL BD82HM55 SLGZS. Postanowiłem wymienić na i5-520M 2,4 GHz 3MB G1 lub i5-430M 2x2.267 GHz, czym zasadniczo różnią się te procesory oprócz taktowania ? Czy oba mają zintegrowaną grafikę ? Nie do końca rozumiem o co w tym chodzi że procesor i5-520M ma zintegrowany chip BGA czy coś w tym rodzaju ? Różnica w cenie nie jest duża, który wybrać ? Proszę o poradę a może jeszcze coś innego w rozsądnej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...