Skocz do zawartości

Mikro adapter Bluetooth USB - pytanie


jacooo3666

Recommended Posts

Czy ten Mikro adapter Bluetooth USB

 

http://www.telix.pl/artykul/trendnet-tbw-106ub--mikro-adapter-bluetooth-usb-3,47090.html

 

Dołączona grafika

 

 

będzie współpracować z moim laptoptem, który ma zainstalowany Bluetooth

Intel® Centrino® Wireless Bluetooth® 4.0+ High Speed Adapter

i z tymi moimi słuchawkami bluetooth FOREVER MF-200

 

Dołączona grafika

 

które mają zainstalowany bluetooth w wersji V3.0

i obsługują te profile: HSP, HFP, AVRCP, A2DP

 

bo chciałbym kupić ten Mikro adapter Bluetooth USB i być pewny, że jakbym kupił ten Mikro adapter Bluetooth USB,

że on będzie na 100% poprawnie współpracować z moim laptopem i z tymi słuchawkami bluetooth.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tak te słuchawki nie chcą współpracować z moim laptopem. Wgrałem oprogramowanie przystawiając je do laptopa ale po wgraniu oprogramowania to nie ma połączenia ze słuchawkami z laptopem, co pokazuje bezustannie migająca dioda na słuchawkach. I tak tu na tym forum rozpytowywuję się czy jest jakieś takie urządzenie, które by umożliwiało połączenie tych słuchawek bluetooth z laptopem. A współpracują one tylko z moim telefonem komórkowym NOKIA ASHA 203, tylko że dźwięk one nadają monofoniczny. Kupiłem je z  kilkoma myślami, pierwsza myśl to o definitywnym pozbyciu się raz na zawsze kabla przy słuchawkach, bo już miałem kilka słuchawek przewodowych i po jakimś dłuższym okresie używania słuchawek przewodowych uszkadzała się wtyczka na kablu, co powodowało, że nie grał jeden głośniczek w nich. Z drugą myślą to o wygodzie ich używania i też o tym, że już nie ma tego kabla, który jak wiadomo ma tendencję do plątania się i też przypadkowego 

wyrywania się wtyczki z gniazda słuchawkowego w laptopie. I to wszystko zadecydowało, że podjąłem decyzję o ich zakupie ale jak się okazało, to one nie chcą się łączyć 

z moim laptopem pomimo tego, że oprogramowanie zostało poprawnie wgrane do laptopa i teraz mogę ich używać jedynie tylko z moim telefonem komórkowym.

A na tych słuchawkach po przez telefon komórkowy mogę słuchać tylko muzyki wgranej na niego, a radia, które jest też na tym telefonie komórkowym, to nie da się słuchać

na tych słuchawkach bluetooth i nie wiem dlaczego muzykę się da z telefonu komórkowego słuchać na tych słuchawkach bluetooth a radia z tego telefonu komórkowego na tych słuchawkach bluetooth, to już nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Radia się nie da bo telefon nie ma anteny. Za antenę robi kabel od słuchawek, a że ty nie masz kabla to i nie masz anteny. 

 

Wracając do adaptera, trudno porzewidzeć czy będzie działał. Dziwne, że laptopowy BT nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...