Skocz do zawartości

Problem z przeglądarką Internet Explorer


Grzegorz

Recommended Posts

Witam ! Mam problem związany z przeglądarką Internet Explorer, dane przeglądarki: wersja 11.0.10011.0, wersje aktualizacji: RTM (KB2841134), system Windows 10 Pro. Build 10130. Problem polega na tym, że gdy otwieram stronę jakiegoś forum nie mogę wklejać skopiowanego tekstu, muszę otwierać stronę poprzez przeglądarkę Opera gdzie wszystko działa bez problemu, jest to uciążliwe ponieważ mam ustawione że wszelkie linki z forum przychodzące na pocztę zawsze otwierają się poprzez Internet Explorer. I tak jak pisałem, kopiuję link strony otwieram za pomocą Opery i dopiero wklejam tekst, wiem że od razu mogę zmienić w opcjach internetowych otwieranie wszelkich linków na Operę ale chciałbym pozostać przy Internet Explorer. Co zrobić, przypuszczam że mam coś nie tak z ustawieniami przeglądarki Internet Explorer bo wszelkie wtyczki typu: Java, Adobe Flash Player, itd. mam zaktualizowane. Proszę o pomoc co może być nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

W „Build 10162” w systemowej przeglądarce „Microsoft Edge” tak jak w „Opera” problemu nie ma, mogę wklejać tekst bez problemów ale to nie zmienia faktu że w przeglądarce „Internet Explorer” problem pozostaje dalej ! I gryzie mnie dlaczego ? Do „Internet Explorer” bardzo przywykłem i mimo ustawień automatycznych w„Build 10162” że linki internetowe otwierały się w przeglądarce „Microsoft Edge” znów przestawiłem na „Internet Explorer”, trudno będę wszystko pisał zamiast wklejać i szukał rozwiązania dalej, nawet z czystej ciekawości !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...