Skocz do zawartości

Explorer.exe- Błąd aplikacji-Instrukcja w 0x64E8F4BB


Grzegorz

Recommended Posts

Co oznacza następujący komunikat przy wyłączaniu komputera i jak się go pozbyć :huh: ”Explorer.exe- Błąd aplikacji-Instrukcja w 0x64E8F4BB odwołała się do pamięci pod adresem 0x00000000. Pamięć nie może być read. Kliknij przycisk OK, aby przerwać działanie aplikacji.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...

Już od jakiegoś czasu zaraz po aktualizacji Windows 10 Pro Insider Preview Build 10122 do 10130 wywala mi błąd na laptopie, wcześniej tego nie było. Na stacjonarnym aktualizacja do Build 10130 przebiegła kilka dni później bo tam mam ustawione aktualizacje na „Slow” i też błąd się pojawił więc też teraz doszedłem że to powszechny błąd i czekam na rozwiązanie. Ogólnie nie jest taki uciążliwy, po prostu komputer się nie wyłącza od razu przy próbie zamknięcia systemu tylko próbuje się połączyć z DDE Server Window, więc najpierw trzeba kliknąć OK przy nieudanej próbie połączenia i system się zamyka. Ciekawe jak szybko będzie nowy Build w którym rozwiążą sprawę :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...

Kurcze błąd już jest tak długo że znów myślę czy wszystko OK, bo zastanawia mnie fakt że Microsoft tak długo nic nie robi z błędem. Uspokaja mnie tylko fakt że przy tym samym systemie czyli Windows 10 Pro. Build 10130 ten sam problem jest i na laptopie i komputerze stacjonarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...