Skocz do zawartości

Jakim progr. zmniejszyć duży rozmiar pliku video


jacooo3666

Recommended Posts

Nagrałem tunerem dvb-t z TVP1 HD transmisję z pogrzebu prof. Władysława Bartoszewskiego na zewnętrzny dysk twardy o pojemności 500 GB

i jedyne co z nim, z tym plikiem video, zrobiłem to programem iWisoft Free Soft Video obciąłem reklamy przed i na końcu tej transmisji z pogrzebu prof. Władysława Bartoszewskiego i był on przerabiany, tj zapisywany do pliku HD DivX Video (*avi), a sam plik video ma po obcięciu reklam przed na końcu tej transmisji aż 15,4 GB a chcę go zmniejszyć aż do rozmiaru 700 albo 800 MB, tak żebym mógł go 

przesłać koleżance, która mnie prosiła o nagranie jej tej transmisji z pogrzebu prof. Władysława Bartoszewskiego, poprzez wirtualny dysk - OnetDysk.

Czy znacie może jakiś program, który by zmniejszył ten duży plik video z 15,4 GB do 700 albo do 800 MB

bo tylko tego rozmaru pliki da się przesłać poprzez OnetDysk.

Bo ja mam taki program Freemake Video Converter ale on ten duży plik video zmniejszył z 15,4 GB do 3060 MB, co jest nadal za dużo

aby jej przesłać poprzez OnetDysk ten plik video i obawiam się, że w całości by się on nie przesłał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...