Jump to content
Grzegorz

Error 0x80070020

Recommended Posts

Witam ! Mam pytanie, próbuję zaktualizować Windows 10 Professional Technical Preview Build 10049 do aktualizacji która mi się wyświetla w Windows Update: „fbl_impressive Professional 10061” ale ciągle wyskakuje mi: Error 0x80070020. Szukałem już informacji na ten temat i najczęściej niby jest to spowodowane programem antywirusowym ale ja tylko używam zawartego w systemie „Windows Defender” w połączeniu z „Malwarebytes Anti-Malware (Darmowy)” więc chyba te programy nie blokują aktualizacji ? Zresztą znajomy ma takie same zabezpieczenia i aktualizacja przebiegła bez problemów. Bardzo proszę o pomoc jak najprościej rozwiązać problem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W jaki sposób instalujesz ten update? Ja miałem problem przy przejściu na 10041 - rozwiązaniem było ściągnięcie obrazu iso z oficjalnej strony programu insider i instalacja zainicjowana ręcznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj też trafiłem na ten problem - nie wiem z czego wynikał, ale po mojej zabawie z rejestrem musiałem puścić update z ISO. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja włożyłem płytę instalacyjną i instalowałem od nowa z zachowaniem wszystkich dokumentów i programów przez opcję odśwież komputer z zachowaniem wszystkich plików i też już mam Build 10061, ale też się zastanawiam z czego to wynikało ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...