Skocz do zawartości

Potrzebny 2-gi router bezprzew. do odb. internetu na TV z Smart TV


jacooo3666

Recommended Posts

Moja koleżanka ma telewizor z internetem i ze Smart TV. Ma także router bezprzewodowy, który jest podłączony do wieruszowskiej sieci internetowej WSK2 Wieruszów

 

http://www.wsk2.pl/

 

i jej laptop odbiera z niego internet bezprzewodowo. 

Chce także korzystać z internetu i ze Smart TV na telewizorze i chce też oglądać filmy z laptopa na telewizorze.

 

Zapronowałem jej żeby kupiła ten router bezprzewodowy 

 

http://netus.com.pl/pl/tp-link-tl-wr702n.html

 

ale nie jestem pewien czy on będzie odbierał internet bezprzewodowo z jej routera bezprzewodowego.

I czy będzie odbiór internetu i Smart TV na telewizorze i czy będzie odbiór filmów bezprzewodowo z laptopa na jej telewizorze.

 

Czy po takim podłączeniu tego routera bezprzewodowego jak na tym schemacie

 

Dołączona grafika

 

tylko z pominięciem komputera stacjonarnego i nie podłączaniu go do laptopa żeby doprowadzić do niego prąd, tylko po podłączeniu go do do gniazdka elektrycznego w ścianie i podłączeniu go do gniazdka Ethernetowego w nim i w telewizorze, będzie odbiór

internetu i Smat TV na telewizorze i czy będzie odbiór filmów bezprzewodowo z jej laptopa na jej telewizorze?

 

Czy wystarczy go połączyć kablem internetowym z telewizorem i podłączyć go do gniazdka elektrycznego w ścianie i od razu będzie 

odbiór internetu i Smart TV na telewizorze? I czy będzie też odbiór filmów bezprzewodowo z jej laptopa na jej telewizorze?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...

Ten motyw z oglądaniem filmów bezprzewodowo z notebook'a to jest trochę niedorozwinięty… Trzeba korzystać z aplikacji i konfigurować niezależnie od marki smart TV. Jak słyszałem, że np. dla użytkowników potrzebne są jakieś akcesoria iphone to mnie febra bierze. Przecież to powinno być intuicyjne… U mnie wszystko śmiga po jakimś dziwnym routerz'e vel modemie CISCO. Nie ma przycięć ani żadnych problemów i działa to we wszystkie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...