Skocz do zawartości

Gdzie odzyskać dane?


Mario21

Recommended Posts

Kilka dni temu oznacza, że słabo zależy Ci na odzyskiwaniu danych, bardziej na linku w poście który został zmoderowany. 

 

A tym których to interesuje:

 

1. Nie używać komputera (dysku) na którym utraciliśmy dane

2. Jak najszybciej skontaktować się z odpowiednią firmą (lub znajomym który wie jak to robić i już to robił!)

3. Poczekać na wynik działania pracy specjalisty

4. Profit.

 

O ile nie jest to fizyczne uszkodzenie nośnika to zawsze jest szansa na odzyskanie danych za pomocą oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dobra, możecie usunąć link bo nie chciałem robić reklamy... Kilka dni, ponieważ byłem na wyjeździe służbowym, więc nie miałem czasu zająć się tym wcześniej.

 

1. Korzystałem, w zasadzie dalej korzystam. Czyli już raczej przepadło? Danymi były faktury i umowy.

 

Nie jest raczej fizycznie uszkodzony (mam taką nadzieję), wyrzuciło mi system w trakcie renderowania Adobe After Effect... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...

Witam ja polecam http://integratedsolutions.pl niestety jeśli się na tym nie znasz to możesz tylko pogroszyć sprawę. Proponuję od razu skonsultować się z jakimś specjalistą, a na przyszłość rób backup i kilka kopii na cd, usb, szczególnie jeśli masz jakieś ważne dane, pisma, hasła, zdjęcia, prace itp. bo lepiej chucać na zimne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...