Skocz do zawartości

Jak usunąć reklamy z Google Chrome i z IE


Recommended Posts

Po otworzeniu wyszukiwarki Google Chrome i z Internet Explorer i wpisaniu do obu np. strony onet-u i po wczytaniu się tej strony uruchamiają się nie chciane dla mnie reklamy, a wygląda to dokładnie tak jak na tym zdjęciu:

 

Dołączona grafika

 

Jak i czym, jakim programem i czy da się je w ogóle usunąć tak żeby one już nigdy się nie pokazywały w tej wyszukiwarce internetowej?

Nie pomaga ponowna reinstalacja wyszukiwarki Google Chrome, nie pomaga też skanowanie laptopa programem antywirusowym AVG 2014.

Czy jest jakiś sposób na trwałe ich usunięcie albo ich zablokowanie w tej wyszukiwarce internetowej?

Te nie chciane reklamy też się pokazują na Internet Explorer.

I też ich z tej wyszukiwarki internetowej nie umiem na stałe usunąć bądź na stałe zablokować.

To są te 2 reklamy u dołu tej wyszukiwarki internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Usunąłem poprzedni program antywirusowy, który był zainstalowany czyli AVG 2014 i zainstalowałem proponowany mi przez ralliarta, program antywirusowy Kaspersky.

Właczyłem pełne skanowanie laptopa i nic program Kaspersky nie wykrył i nie usunął. I dalej nie wiem jak usunąć wyskujące w Google Chrome a nie chciane przeze mnie reklamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...